Presunúť na hlavný obsah

Modelka Emily Ratajkowski má božské telo, z ktorého sú muži bez seba: Takto sa k nemu môžete dopracovať aj vy

Feminity

Emily Ratajkowski patrí v súčasnosti medzi najvychytenejšie modelky. Dvadsaťšesťročná kráska sa preslávila aj vďaka absolútne dokonalej postave, ktorú na svojom instagramovom profile pravidelne a často predvádza. Vieme, vďaka čomu vyzerá tak úžasne!

Prečítajte si: Prísny režim modelky pred Victoria´s Secret show: Tri mesiace driny bez týchto troch vecí stoja podľa nej za to!

Po prvýkrát túto krásku mnohí zaregistrovali v známom videoklipe Blurred Lines a odvtedy žne 26-ročná modelka jeden úspech za druhým. Pred objektívom fotoaparátu sa cíti skvele a známe módne značky ju pravidelne obsadzujú do svojich najnovších kampaní.

Aj vás zaujíma, ako môže mať táto žena doslova bezchybnú postavu? Tajomstvo jej božského tela je jednoduché. Striedmosť. Vraj je to najmä o rovnováhe. 

Na raňajky si dá pokojne mandľový croissant, ale na obed je už miernejšia. To si naservíruje ľahké kuracie mäso alebo cestoviny. Na večeru je každý deň len šalát. A nikdy nevečeria po 17.00, v žiadnom prípade. Čo sa týka sladkostí, občas aj zhreší. Raz do mesiaca si urobí aj “cukrovinkový” deň. Vtedy siahne aj po koláčikoch, zmrzline, či čokoláde. 

Avšak sčasti je vďačná za svoju figúru aj dobrým génom. Nemusí sa totiž trápiť pravidelným cvičením. Emily miluje beh, plávanie a jógu.

Navyše Emily má módu naozaj v malíčku. Predvádza jeden skvelý look za druhým.

A hoci to vyzerá, že Emily mala kariéru v showbiznise našliapnutú úplne od začiatku, nie je to úplne tak. Rodičia Emily neboli práve nadšení myšlienkou, že by sa ich dcéra mala venovať profesionálnemu modelingu. Najväčší problém s tým paradoxne mala jej mama, ktorá chcela zo svojej dcéry lekárku. No už v 14 - tich Emily podpísala zmluvu s jednou z najznámejších modelingových agentúr vo svete, ktorá zastupovala napríklad modelky ako Christie Brinkley, Twiggy alebo Elle Macpherson. A Emily dokázala, že pred objektív rozhodne patrí!

Neprehliadnite: Victoria´s Secret Fashion Show 2017: Pozrite si najlepšie momenty tejto jedinečnej prehliadky!

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus