Presunúť na hlavný obsah

Modelka Gigi Hadid nie je žiadna sivá myška: Tieto jej instagramové „beauty experimenty“ nás inšpirovali

Zahraničné celebrity

Ak ste si doteraz mysleli, že modelka Gigi Hadid je nežná kvetinka v modelingovom biznise, tieto fotografie vás presvedčia o tom, že v skutočnosti je veľmi odvážna a čo sa týka súčasných beauty trendov, neváha vyskúšať dokonca aj viaceré naraz.

Dúhový pohľad 

Erin Parsonsová, make-up artistka Maybelline  sa takto vyšantila na krásnej Giginej tvári. Konkrétne na očiach, ktoré ma už beztak výrazné a krásne, avšak podarilo sa jej vyčarovať Gigin ešte viac sexi pohľad. Akoby naniesla na jej oči celé spektrum farieb, rozličné farebné kombinácie a výsledok je dokonalý. Nepochybne bola pri pozretí do zrkadla nadšená aj sama Gigi. 

Mohlo by vás zaujímať: Gigi Hadid a jej najštýlovejšie outfity na cestovanie: Inšpirujte sa jej ležérnym štýlom, ktorý sme si zamilovali!

Farebné vlasy 

Erin sa však postarala aj o tento Gigin letný vlasový look. Gigi sa zmeny naozaj nebojí, naopak víta ju. Hoci konce vlasov sfarbené do rôznych odtieňov ružovej až fialovej nie sú to pravé pre mnohé, jej akoby pristalo všetko, čo poviete? Takéto ozvláštnenie jej naozaj pristalo. 

Na krátko

No Gigi pritvrdila aj čo sa týka tohto jej počinu, kedy sa na fotografii ukázala ako by vyzerala s krátkymi a celkom blond vlasmi. Nuž výsledok je takýto, a síce, že v tomto prevedení vyzerá oveľa staršie než v skutočnosti, dokonca možno ženskejšie. 

Čítajte tiež: Známa modelka Bella Hadid odhalila svoj beauty trik, ktorý praktizuje v lietadle: Budete naozaj prekvapení!

Afro na hlave 

Jej vlasové kreácie skutočne nepoznajú slovné spojenie nedá sa... Avšak tentoraz podobne ako v predchádzajúcich dvoch prípadoch, Gigi s vyčesaným afro účesom na hlave a s modernou šatkou okolo hlavy nielen prekvapila, ale rovno zabodovala. Je dievčensky krásna, ale aj poriadne sexi, čo poviete? 

Potetovaná Gigi 

Hoci v skutočnosti má Gigi len pár tetovaní, rozhodne nemá takúto potetovanú celú ruku. Avšak keďže dnes je možné všetko, skvelá make-up artista dokáže vyčarovať na jej tele aj takéto tetovanie, ktoré v skutočnosti tetovaním vôbec nie je. To za hodnovernosť dávame sto bodov. No musíme uznať, že Gigi s potetovanou rukou je ešte viac sexi. 

Neprehliadnite: Prečo obdivujeme štýl modelky Emily Ratajkowski? Prinášame vám najlepšie looky tejto mladej ikony

Retro Gigi

Uterák na hlave a k tomu takéto výrazné okuliare ako spred pol storočia. To už je iné retro, ktoré by  iným možno až tak nepristalo, ale pri pohľade na jej zvodný úsmev s plnými červenými perami nám to vôbec neprekáža.Takúto zmenu podstúpila modelka kvôli foteniu pre slávny Vogue. Touto jednou momentkou sa už však stihla pochváliť na svojej sociálnej sieti, rovnako ako prestížny magazín. Viac takýchto retro momentiek budeme vidieť, až keď spomínané pripravované číslo vyjde. Nechajme sa teda prekvapiť.

- Najčítanejšie -