Presunúť na hlavný obsah

Podľa tohto môžete ovplyvniť pohlavie svojho budúceho potomka: Chceli ste vždy chlapčeka alebo skôr dievčatko?

Feminity

Každá mama sníva po jedinom, aby jej dieťatko bolo zdravé. No ak je tento atribút splnený, začíname byť v túžbach oveľa odvážnejšie. Chceli ste vždy chlapčeka alebo skôr dievčatko? Vieme, ako môžete ovplyvniť pohlavie vášho budúceho bábätka.

Prečítajte si: Dvojnásobná mamička sa preslávila po tom, ako sa jej narodili deti: Jej vianočná výzdoba vás dostane!

Tužite po rozkošnej malej princeznej, či skôr nezbednom šibalovi? Najmä v prípade druhého potomka, čoraz viac mamičiek rieši otázku pohlavia bábätka. Hoci istotu nebudete mať vždy 100%, predsa len existujú metódy, vďaka ktorým môžete pohlavie svojho dieťatka istým spôsobom ovplyvniť. Kľúčom k vytúženému pohlaviu drobca je poznať vlastnosti a charakter spermií, ktoré v sebe nesú informáciu X alebo Y.

Ako na dievčatko 

Ak ste vždy snívali o malej princeznej, podľa odborníkov by ste mali skúsiť začať pracovať na bábätku tesne pred ovuláciou. Najlepšie je vraj využiť dni nasledujúce tesne po menštruácii. Kým totiž príde k ovulácii, spermie Y uhynú, nakoľko žijú kratší čas. No spermie X, ktoré sú síce oveľa pomalšie a sú zodpovedné práve za dievčatko prežijú. Výsledkom teda bude dokonalá malá princezná.

Ako na chlapčeka

Je všeobecne známe, že spermie Y sú oveľa rýchlejšie ako spermie X. Ak chcete mať syna, mali by ste práve tento fakt využiť. Základom je, aby ste mali pohlavný styk presne v deň svojej ovulácie, prípadne veľmi krátko po nej.  V danom období je totiž najväčšia pravdepodobnosť, že sa dočkáte krásneho chlapčeka.

Načasovanie podľa fáz mesiaca

V mnohých kultúrach bolo pohlavie potomka vždy veľmi dôležité. Od nepamäti sa ho ľudia pokúšali ovplyvniť a využívali na to skutočne kontroverzné metódy. Avšak predsa len bol jeden spôsob, na ktorý mnohé národy nedali dopustiť.  Načasovanie podľa fáz mesiaca. Ak sa totiž mesiac pri samotnom akte nachádzal v znamení Barana, Blížencov, Leva, Strelca, Váh, Vodnára,  mal  sa narodiť chlapec. Keď bol mesiac v ostatných znameniach, malo by sa narodiť dievčatko. Nuž je na vás, či niečomu z týchto metód veríte alebo nie. No možno to za pokus stojí, nemyslíte? Predsa len, nemáte čo stratiť.

Neprehliadnite: Toto ruské dievčatko je hviezdou instagramu: Vyzerá ako vystrihnuté z rozprávkovej knižky

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe