Video: Balenie vianočných darčekov bude odteraz zábavou: Ukážeme vám, ako na to!

Aj vy patríte k tradičným milovníkom Vianoc, ktorí sa rozhodli baliť darčeky do baliaceho papiera? S našou pomocou to zvládnete naozaj rýchlo a jednoducho.

Inšpirujte sa naším návodom a naučte sa baliť darčeky rýchlo a efektívne

Inšpirujte sa naším návodom a naučte sa baliť darčeky rýchlo a efektívne

Zdroj: Profimedia

Prinášame vám rýchly a nenáročný video návod, ktorý vám pomôže pri balení vianočných darčekov. Veď čo môže byť krajšie, ako keď si niekto nájde pod vianočným stromčekom ručne zabalené prekvapenie? Zabudnite na darčekové tašky a investujte svoj čas do poctivo zabalených krabičiek. Nemusíte sa ničoho báť, celý proces vám zaberie len pár minút. Inšpirujte sa!

FEMINITY: Pozrite si rýchly a nenáročný postup balenia darčekov, ktorý zvládnete za pár minút

Mohlo by vás zaujímať: Vianoce sa blížia: Ako si pripraviť chutné a voňavé Vianoce? Poradíme vám

Vianočné balenie

Aj inokedy zdĺhavé balenie darčekov môže byť odteraz veľkou zábavou, stačí ak sa inšpirujete naším videom a budete postupovať podľa znázornených krokov. K celému procesu si privolajte ďalšieho člena rodiny či blízku kamarátku, s ktorou si toto vianočné balenie darčekov naozaj užijete. Na celý tento proces budete potrebovať farebný baliaci papier, nožnice, ozdobnú stuhu, lepiacu pásku, fixku a malú menovku. Jednoduchým postupom si odmeriame dĺžku baliaceho papiera, podľa typu vášho darčeka a následne ho zabalíme pomocou jednoduchých pohybov. Na záver obviažeme ozdobnou stuhou a pripevníme menovku. Teraz sú už vaše darčeky dokonale pripravené a môžu čakať na svoju veľkú chvíľu.

Inšpirujte sa: Podľa tohto môžete ovplyvniť pohlavie svojho budúceho potomka: Chceli ste vždy chlapčeka alebo skôr dievčatko?

Foto:
Profimedia, Vlado Anjel, Video: Vlado Anjel
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba