Lyžovačka s deťmi: Na týchto miestach si prídete na svoje vy aj vaši najmenší

Zabudnite na realitu všedných dní a užite si zimu so svojimi najmenšími naozaj naplno. Nechajte sa inšpirovať našimi skvelými tipmi na lyžovačku s deťmi.

Zabudnite na realitu všedných dní a užite si zimu so svojimi najmenšími naozaj naplno

Zabudnite na realitu všedných dní a užite si zimu so svojimi najmenšími naozaj naplno

Zdroj: facebook.com/kempinskidastirol

Prečítajte si: Tieto znamenia patria medzi chronických neverníkov: Pozrite sa, koho máte po svojom boku

Kempinski Das Tirol

Tento 5-hviezdičkový štýlový hotel nájdete v Jochbergu, len 7 km južne od Kitzbühelu. Je obklopený malebnými tirolskými Alpami a pre vás a vaše ratolesti ponúka naozaj mnoho.

Nájdete tu vonkajšie a vnútorné bazény, 2 reštaurácie a čerešničkou na torte je rozhodne wellness centrum, ktoré je považované za najkrajšie v Alpách. To sa rozprestiera na 3 poschodiach s rozlohou 3600 m². 

Falkensteiner Hotel and Spa Carinzia

Carinzia je oveľa viac, ako obyčajný wellness hotel. Nájdete ho v nádhernom Korutánsku, priamo v stredisku Nassfeld. Je to absolútne dokonalý, dovolenkový komplex s takmer bezhraničnými možnosťami.

Na svoje si tu prídu tak pôžitkári, deti, ako aj športoví nadšenci. Príroda v okolí hotela dotvára naozaj jedinečnú magickú kulisu. 

Gradonna Mountain

Luxusný rezort Gradonna Mountain sa nachádza hneď vedľa zjazdovky v stredisku Großglockner Kals-Matrei. Tu si naozaj užijete zimu ako z rozprávky. Zasnežené hory, ľadovec a malebné prostredie je naozaj čarovné.

Po dobrej lyžovačke si môžete oddýchnuť vo wellness centre s rozlohou 3 000 m². Rezort Gradonna Mountain Chalets & Hotel je situovaný v nadmorskej výške 1 400 metrov. Takže o nezabudnuteľné výhľady tu rozhodne nebudete mať núdzu. 

Villa Antoinette 

Villa sa nachádza v Semmeringu v naozaj prekrásnom prostredí. Okolo vás sú len hory, nedotknutá príroda a vy si môžete naplno užívať chvíle so svojimi milovanými.

Tiché a komorné prostredie ja ako stvorené na okamihy strávené v kruhu najbližších. Skvelé je, že na okolitých zjazdovkách si naozaj prídu na svoje aj tí najmenší

Foto:
facebook.com/kempinskidastirol,facebook.com/gradonna mountain resort, facebook.com/Villa-Antoinette, media.falkensteiner.com
Zdroj:
NM

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba