Presunúť na hlavný obsah

Tajomstvo štíhlej postavy Gisele Bündchen: Na tieto cviky nedá kráska dopustiť

Feminity

Aj topmodelky musia občas niečo urobiť pre svoju dokonalú postavičku. Pozrite sa, na aké cviky nedá neodolateľá a sexi Gisele dopustiť.

Prečítajte si: Novodobá ikona Kaia Gerber zdedila vkus po mame: Inšpirujte sa niektorými z jej dokonalých outfitov

Áno, čítate správne. Aj topmodelky musia občas pre svoju bezchybnú postavičku niečo urobiť. Napokon všetky to dobre vieme. Telo bohyne rozhodne nie je zadarmo. Pozrite sa, na aké cviky nedá sexi Gisele Bündchen dopustiť. 

Jógová chvíľka na rozcvičenie

Dajte dlane na podložku. Chodidlami sa postavte do rozkročeného postoja tak, aby ste mali dlane stále na podložke. Zadok zdvihnite dohora. V tej chvíli zároveň svoje telo prehýbajte smerom od nôh. Dlane však stále musia zostať na podložke. Cvik opakujte v troch sériách. Po tomto cviku následne vyskúšajte aj variáciu v "šnúre".

Štíhle stehná

Stojte nohami pevne pri sebe. Hornú polovicu tela ohnite dolu tak, aby ste sa tvárou dotýkali kolien. Pomocou rúk sa dotknite zadnej strany stehien. V tomto cviku chvíľku vydržte a štyrikrát ho zopakujte. 

Pevné prsia

Urobte drep. Pravú nohu natiahnite dozadu tak, aby bola v jednej línii s chodidlom. Hornú polovicu tela zakloňte dozadu smerom k natiahnutej nohe. Striedajte obe nohy a cvik opakuje trikrát. 

Dokonalý zadok

Na tento cvik budete potrebovať len nejaký schodík a činku. Trup majte vzpriamený a brušné svaly stiahnuté. Postupne vystupujte a zostupujte zo schodíka, pričom chrbát majte stále vystretý a zadok napnutý. Opakujte desať krát na každú nohu v troch sériách.  

Najbohatšia topmodelka sveta a mama dvoch detí je pracovne nesmierne vyťažená. Napriek tomu vie, že bez pohybu sa človek k dokonalej postave dopracuje len veľmi ťažké. Skúste tieto cviky robiť štyrikrát do týždňa a môžete sa tešiť na milé prekvapenie.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus