Krásu mladučkej modelky Mimi Elashiry závidí celý svet: Toto je tajomstvo jej dokonalého vzhľadu

Nádherná Mimi si na sociálnych sieťach svojou krásou a ojedinelým štýlom života získala milióny fanúšikov.

Má rada svoje pohodlie a netradičný život

Má rada svoje pohodlie a netradičný život

Zdroj: instagram.com/mimielashiry

Nezabúda piť

Najdôležitejšia je pre ňu hydratácia pleti. Preto má hneď pri posteli pol litrovú fľašu, ktorej obsah sa snaží vypiť hneď ako vstane z postele. Následne na to si dopraje rýchlu sprchu, ktorá ju preberie a vďaka sprchovému gélu z kozieho mlieka zároveň dokonale hydratuje svoju pokožku.

Tvár si však umyje iba čistou vodou a použije kombináciu olivového a jojobového oleja, ktoré nanáša presne na oblasť očí a líc. Ak sa ponáhľa alebo len potrebuje rýchlo dodať zdravý vzhľad svojím očiam, použije dve vrecúška od zeleného čaju a jemne ich priloží na očné viečka. Takýto proces je totiž veľmi relaxačný a kofeín sa postará o ostatné.

Mohlo by vás zaujímať: Emily Ratajkowski hviezdou horúceho adventného kalendára: Neuveríte, na čo sa nechala nahovoriť!

Jej každodenný pohyb je vždy iný

Mimi je typ človeka, ktorý musí byť v neustálom pohybe. Aj preto sa každý deň venuje niečomu inému. Či už sú to hodiny tanca, turistika na Malibu, pilates alebo len prechádzka namiesto zavolania taxíku. Aj preto každé ráno kráča 30 minút na hodinu baletu, kde sa dokonale odreaguje a zabudne na obyčajné problémy. Tanec je pre ňu forma relaxácie a vypnutia od každodenných problémov.

Nenechajte si ujsť: Topmodelka Rosie Huntington spustila módny ošiaľ: Jej nové čižmy UGG chce skrátka každý!

Jednoducho sa len neustále potrebuje hýbať, a to hlavne kvôli svojej povahe, ktorá jej inak nedovolí.

Jedlo berie smrteľne vážne

Práve táto krásna modelka je jednou z tých, ktorý jedia len striktne organické jedlá. Pred dvomi rokmi sa rozhodla ísť touto cestou a už od toho neupustí. Podporuje tak lokálnych farmárov a skutočne vyváženú stravu. Sama si takmer nič neodopiera a počúva svoje telo, aby tak vedela, ktoré nutrienty jej chýbajú.

Inšpirujte sa: Taylen Biggs, táto malá modelka má skutočne hviezdnu kariéru istú: Hoci má len tri roky, má jedno fotenie za druhým

Rovnako tak nemá problém i s príležitostnou hladovkou, ktorej sa venuje väčšinou večer. Takto sa jej darí neustále naštartovať metabolizmus a skutočne si každé jedlo naplno užívať. Na raňajky si však dopraje smoothie, ktoré neskôr doplní o ľahký šalát na obed a niečo malé a zdravé na večeru. Sama zbožňuje špenát, avokádo, kel a červenú repu, ktorú si zväčša nakrája do šalátu. Treba uznať, že kombinácia skvelej stravy a cvičenia v jej prípade prináša skutočné výsledky.

Foto:
instagram.com/mimielashiry
Zdroj:
EF

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba