Po tom, čo som otehotnela, ma môj muž opustil s najlepšou kamarátkou: To, ako som sa zachovala, nikto nečakal

Scenár, ktorý napísal život Nine, by nechcela zažiť žiadna z nás. To, ako sa však s krutou hrou osudu vysporiadala, je naozaj viac ako prekvapujúce.

Potom čo som otehotnela ma môj muž opustil a začal si s mojou najlepšou kamarátkou

Potom čo som otehotnela ma môj muž opustil a začal si s mojou najlepšou kamarátkou

Zdroj: Profimedia

Prečítajte si: Kvôli vlastnej mame som takmer prišla o manžela: Až toto mi otvorilo oči

Nina a Tamara boli kamarátky od detstva. Vedeli jedna o druhej absolútne všetko. Spolu sa smiali, spolu plakali. Dôverovali jedna druhej a roky sa bez seba nepohli takmer na krok. Veľa kamarátov si z nich robilo žarty, že sú už takmer ako siamské dvojčatá. Spoločné však mali aj čosi iné. Ani jedna z nich nemala šťastie na lásku. A ako to už býva, ich priateľstvo sa zmenilo vo chvíli, keď sa jena z nich zamilovala. 

Všetko bolo v poriadku, kým sa na scéne neobjavil muž

Nina stretla svoju osudovú lásku vo fitku. Maťo bol pozorný, milý, nežný láskavý. Prototyp muža, po ktorom túži hádam každý žena. A hoci jej to Tami priala, v kútiku duše však Nine závidela muža, ktorého mala odrazu po boku. Navyše čoraz viac času Nina trávila s ním a akosi prirodzene bola Tami odstavená na vedľajšiu koľaj. Dievčatá sa stretávali čoraz menej, menej vecí si hovorili a ich kamarátstvo chladlo. Paradoxne však s oboma trávil dostatok času Maťo. Keďže robil trénera vo fitku, kam chodili obe cvičiť, dôverne poznal aj Tami. 

Zmena prišla nečakane

Všetko sa zmenilo vo chvíli, keď Nina oznámila svojmu už manželovi, že objavila dve čiarky na tehotenskom teste. Z pozorného, láskavého a milého chlapa sa odrazu stal človek, ktorého tvár vôbec nespoznávala. Zostal odmeraný a ak sa dalo, oveľa menej času trávil doma. Maťo sa totiž nikdy netajil tým, že po deťoch vôbec netúži. Nina sa však mylne domnievala, že keď ten moment nastane, zmení názor. No nestalo sa to ani náhodou. Nastal presný opak. 

Moje rozhodnutie nikto nechápal

Keď bola Nina v piatom mesiaci, Matej sa odsťahoval a povedal, jej že ľúbi Tami. Áno, presne - tú Tami. Jej najlepšiu kamarátku. Napokon sa ukázalo, že to spolu ťahali už nejaký ten mesiac. Hoci Nina na začiatku ignorovala oboch a snažila sa nevnímať Tamarine ospravedlnenia, keď sa jej narodila dcérka nastal v nej nejaký zlom. Malá dostala meno Tamarka. V tom okamihu to nikto nechápal. Každému to pripadalo ako absurdné rozhodnutie, no Nina v tom mala jasno. Napriek všetkému, mala Tami stále veľmi rada. Poznali sa predsa od detstva a vždy si vravela, že ich predsa žiaden chlap nerozdelí. A keď z nej opadli všetký emócie, uvedomila si, že svoju kamarátku vo svojom živote stále chce. Napriek všetkému. Tami berie pravidelne malú na prechádzky a pomáha Nine. No Matej svoju dcérku doteraz nevidel. Tami sa s ním po dvoch mesiacoch rozišla a ani jedna z dievčat netuší, kde je a čo robí.   

Neprehliadnite:  Ako nosiť kučery a pôsobiť nezameniteľne sexi: Prinášame vám pár tipov ako nato!

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba