Presunúť na hlavný obsah

Štýlová mamička Mathilde je dôkazom toho, že aj počas materstva sa dá robiť kariéra: Inšpirujte sa!

Feminity

Je mladá, úspešná, krásna a neuveriteľne sexi. No a v pomerne mladom veku sa stala aj mamou. To je však absolútne nič nevzalo zo sexappealu. Pozrite sa, ako to táto kráska robí.

Prečítajte si: Vzala som si bývalého priateľa najlepšej kamarátky: Náš vzťah to však kvôli jednej veci ešte utužilo

Táto dánska modelka s telom bohyne a tvárou anjela sa stala inšpiráciu pre mladé mamičky na celom svete. A niet sa čomu diviť, hriešne sexi kráska vyzerala dokonca tesne po narodení dcérky lepšie ako kedykoľvek predtým. 

Štíhly pás, sexi nohy a vypracované bruško jej môže závidieť nejedna z nás. Napriek materstvu sa môže pochváliť dokonalou postavičkou. 

Jej tajomstvo je vraj celkom jednoduché. Zdravá životospráva a pohyb, o ktorý sa jej stará malá dcérka. Tá je vraj nezastaviteľné šidlo a modelka sa teda pri nej rozhodne nenudí. Mathilde navyše dodržiava režim, pri ktorom si počas týždna dopraje štyri vegetariánske dni. Nevečeria po 16:30 a na raňajky si každý deň dopraje "zelené" smoothie. Je milovníčkou rýb a šalátov, ktoré tvoria základ jej jedálnička. 

Dnes už má malá princezná dva roky, no napriek tomu sa jej krásna mama venuje absolútne naplno. Hoci o pracovné ponuky nemá núdzu, vyberá si len naozaj zaujímavé spolupráce. Mathilde sa v tomto prípade rozhodla uprednostniť rodinný život pred tým pracovným.

My však obdivujeme aj jej jedinečný štýl. Mathilde má naozaj skvelý vkus a strieda jeden skvelý outfit za druhým. Nuž ako vidíte, aj mama môže byť hriešne dokonalá! Klobúk dolu. 

Neprehliadnite: Štýlové boxy a koše do domácnosti: Skryte (ne)potrebné veci do takýchto pôsobivých dekorácií

- Najčítanejšie -