Plníme novoročné záväzky: Do fitness štýlovo v najnovších trendoch!

Exkluzívne na Slovensku nová značka športového oblečenia Designed for Fitness

Zdroj: http://www.designed4fitness.sk/

Najkrajšie sviatky roka sú za nami. Ruku na srdce dámy. Istotne každá z nás zhrešila. Aj keď sa celý rok snažíme udržiavať sa vo forme, na Vianoce jednoducho poľavíme. Veď najlepšia kapustnica je od mamy, o ostatných dobrotách nehovoriac. Týždeň po pochutnávaní si sú na rade novoročné predsavzatia.

Všetky chceme vyzerať v každej situácii dobre. O to viac, keď máme kilo navyše a všemožne sa usilujeme dostať sa do formy. Začiatok roka je ideálnym na predsavzatia a každá jedna z nás si aspoň raz v živote povedala: „Od Nového roka chudnem.“ 

In sú overaly

Programy na chudnutie poznáme dokonale. Vieme, že základom všetkého je vhodná strava a pohyb. Kalórie sa najlepšie spaľujú v prírode alebo v posilňovni. Zahoďme svoje staré vyťahané tričká a tepláky. Najnovším trendom vo fitnes oblečení sú pestrofarebné overaly, ktoré vyzerajú neskutočne sexi. Zakryjú nedokonalosti a ukážu krásu ženského tela. V exkluzívnych modeloch zaujmete nielen mužov, pritiahnete pozornosť aj ostatných dám.

Zabudnite na jednu farbu

Pestrofarebné sety, legíny, topy a spomínane overaly sú trendmi nasledujúcej sezóny. Farbám a kombináciám vzorov sa medze nekladú. Zabudnite na fádne jednofarebné kúsky bez nápadu. Stavte na čierno-bielu, zelenú, ružovú, modrú či červenú v kombinácii s inými farbami. Len nech žiaria, aby ste nesplynuli s davom.

Materiál –základ kvality

Dôležitý je materiál, v ktorom sa pohybujeme. Pozor by sme mali dať na umelinu a syntetiku, ktorá neprepúšťa pot. Aj vo fitku predsa dbáme na krásu, no predovšetkým na svoje pohodlie. Preto predstavujeme novú značku športového oblečenia Designed for Fitness. Mladá a rýchlo sa rozvíjajúca značka športového oblečenia Designed for Fitness bola vytvorená ľuďmi zaľúbenými do športu. Dnes je predstavená vo viac než 140 obchodoch v 24 krajinách sveta a konečne sa dostala aj na Slovensko. Cvičia s ňou už v Azerbajdžane, Bielorusku, Bulharsku, Izraeli,  Gruzínsku, Španielsku, Kazachstane, Kanade, Lotyšsku, Litve, ale aj v Spojených arabských emirátoch, Portugalsku, Poľsku, Rusku, USA, Turecku, Uzbekistane, Ukrajine, Fínsku, Švédsku .

Stránka www.designed4fitness.sk ponúka fitness oblečenie najvyššej kvality. Vo výrobnom procese sa používajú iba najkvalitnejšie talianske tkaniny licra sport s funkciou ľahkej kompresie a efektom second skin.

Bez potu a s krásnymi prsiami

Technológia flatlock seams zodpovedá za plynulosť švíkov a väčšie pohodlie pri športovaní. Vďaka tomu oblečenie dokonale obopína telo a neobmedzuje pohyb. Súčasne veľmi účinne odstraňuje prebytočnú vlhkosť a zaisťuje neobmedzenú cirkuláciu vzduchu, čím umožňuje pokožke dýchať. Pri šití modelov výrobcovia využívajú kvalitnú nemecko-japonskú techniku. Ide o patentované nite so strieborným vláknom, ktoré majú dokonalý antibakteriálny vplyv a udržujú pot v rovnováhe, dokonca zabraňujú jeho tvorbe. Vlákna s antibakteriálnym povlakom môžu výrazne znížiť pravdepodobnosť nepríjemného zápachu. Zaujímavosťou tejto značky je, že všetky topy a overaly majú Push-Up náplne, ktoré umožňujú nosiť oblečenie bez spodnej bielizne a prsiam tak dodávajú atraktívnu formu.  

designed4fitness.sk

Nejde len o funkčné oblečenie, ale aj o štýl. Už teraz sa môžeme tešiť na ďalšiu kolekciu fitness odevov. Toto oblečenie zdôrazní nielen vašu postavu, ale aj osobnosť a charizmu!
- reklamná správa -

Foto:
designed4fitness.sk
Zdroj:
PR článok

PlniElanu.sk

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba