15 minút jógy s Vierkou Ayisi: Tieto cviky vám pomôžu nájsť rovnováhu a mať nadhľad

Ak aj vy po sviatkoch bojujete s nejakými tými kilami navyše, máme pre vás riešenie. Sympatická tanečnica a inštruktorka Vierka Ayisi vám pomôže dostať sa opäť do formy.

Tanečnica Vierka Ayisi má pre vás skvelé tipy ako sa dostať po sviatkoch do formy

Tanečnica Vierka Ayisi má pre vás skvelé tipy ako sa dostať po sviatkoch do formy

Zdroj: CARANGI PHOTOGRAPHY

Nenechajte si ujsť: Sexi inšpirácia modeliek, ktoré vás namotivujú k cvičeniu: Tieto patria k naším obľúbeným!

Ak ste si dali záväzok, že začnete po sviatkoch cvičiť, máme pre vás výzvu. Vierka Ayisi pre vás natočila nové diely online jógového cvičenia s názvom Inspirit Yoga. Prvý diel cvičenia prinášame už dnes. 

Čo je Inspirit yoga?

Online jógové cvičenie zamerané na rozvoj fyzickej kondície ako na kľúč k zdravšiemu životnému štýlu a mentálnej harmónii. Vo videách sa venujeme základným aj pokročilejším jógovým pozíciám v pohybe, relaxácii a vizualizačným meditáciam. Učíme sa obnovovať svoju vnútornú energiu a objavovať spôsoby, ako žiť pokojný a vyvážený život každý deň. Inspirit Yoga prináša možnosť cvičiť doma a vytvára pozitívny náhľad na cvičenie, pohyb a zdravé bytie. 

Čo pre teba znamená jóga?

Jóga sa postupom času stala úplnou súčasťou môjho každodenného života. Prináša mi obrovskú radosť a nielen ako moja práca, ale aj ako záľuba v osobnom živote. Našla som postredníctvom jógy hlbšie prepojenie do svojho vnútra, riešim mnohé životné dôležité situácie s oveľa väčším nadhľadom a pokojom. No a zároveň mám z jógy takú fyzickú silu, akú som asi za celý život ešte nemala.

Inšpirujte sa: Tajomstvo štíhlej postavy Gisele Bündchen: Na tieto cviky nedá kráska dopustiť

Pre koho sú určené tvoje online videá?

Video diely cvičenia Inspirit yogy, ktoré som natočila pod produkciou Michaely Carangi, slúžia ako forma cvičenia v pohodlí domova. Videá sú určené naozaj pre kohokoľvek kto sa chce rozhýbať, ponaťahovať sa, venovať sa na pár minút počas dňa samému sebe a zároveň získať flexibilitu a nadobudnúť silu. Sú určené pre začiatočníkov aj mierne pokročilých. Nájdete v nich spôsob, ako aspoň na chvíľku “vypnúť” po alebo pred uponáhľaným každodenným pracovným dňom”.

VIDEO: Nové diely online jógového cvičenia Vierky Ayisi si môžete pozrieť tu

Foto:
CARANGI PHOTOGRAPHY, Video: Produkcia & postprodukcia: CARANGI
Zdroj:
fem

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba