Korektory pod oči, ktoré zakryjú aj tie najtmavšie kruhy: Do týchto sa oplatí investovať!

Za jeden z najdôležitejších beauty produktov považujeme práve korektor, ktorý by nemal chýbať v kabelke žiadnej ženy. Ten nielenže prekryje nedokonalosti pleti, ale aj tmavé kruhy pod očami. Tieto z nich považujeme za tie najúčinnejšie.

Objavte korektory pod oči, ktoré rozžiaria vašu pleť a zakryjú kruhy pod očami

Objavte korektory pod oči, ktoré rozžiaria vašu pleť a zakryjú kruhy pod očami

Zdroj: Profimedia

Tmavé kruhy pod očami trápia mnohé ženy po celom svete a tento kozmetický defekt považujeme zo širokého hľadiska za jeden z najproblematickejších. Určite to poznáte aj vy, ktoré sa ráno pozeráte do zrkadla a krútite hlavou nad svojimi tmavými škvrnami po očami. Nezúfajte hneď, pretože každý kozmetický problém sa už dnes dá jednoducho vyriešiť pomocou zázračných produktov. My sme tieto tajné pomôcky objavili a rady sa o ne podelíme.

Prečítajte si aj: Beauty produkty do kabelky na večer: Týchto päť vecí by ste mali mať po ruke

Intenzívna procedúra

Korektor určený na nedokonalosti pleti sa používa priamo na miesta, kde chcete zakryť či zakamuflovať pupienky či tmavé kruhy od očami. Intenzívna čistiaca procedúra zároveň podporuje dobu rýchleho hojenia, takže je skvelá aj na začervenané body na tvári. Tento korektor dokáže vašu pleť krásne zjednotiť.

Omladzujúca starostlivosť

Odborná omladzujúca starostlivosť určená na očné okolie je produktom, ktorý splní tajné sny všetkých žien. Tento účinný korektor je vhodný aj pre mastnú a nečistú pleť so sklonom k akné, takže ho môžete využiť nielen na tmavé kruhy, ale aj v prípade vyrážok. 

Krycia schopnosť

Za jeden z najlepších korektorov pod oči sa považuje práve tento od Yves Saint Laurent, ktorý vraj nemá konkurenciu. My v redakcii sme ho vyskúšali tiež a s týmto odvážnym tvrdením musíme jednoznačne súhlasiť. Krycia schopnosť tohto korektoru je naozaj bezchybná!

Redukovanie vrások

Bojujte proti tmavým kruhom a vráskam naozaj efektívne pomocou korektoru na oči.  Nová technológia pre redukovanie hlbokých vrások inšpirovaná lekárskym výskumom vás zaujme svojou gélovou textúrou a je vhodná pre všetky typy pleti.  Nezabúdajte nato, že je dôležité sa starať o svoje očné okolie a dopriať mu tú najkvalitnejšiu starostlivosť.

Inšpirujte sa: Make-up triky, ktoré vám pomôžu zakryť nečakané nedostatky: Držte sa týchto 6 jednoduchých tipov

Prirodzený vzhľad

Urobte to naozaj prirodzene a naturálne s pomocou ľahkého korektora pod oči, ktorý vám vykúzli veľmi mladistvý a svieži vzhľad. Tento pomocník do kabelky je ideálnym spoločníkom po prežúrovanej noci či pre skore ranné vstávania.

Foto:
Profimedia, Active Pureness ( Xoxo BODY & MIND), Rexaline, Yves Saint Laurnet, Eucerin, Yves Rocher
Zdroj:
MB

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba