Presunúť na hlavný obsah

V týchto troch situáciách zistíte o človeku najviac: Pozrite sa, o ktoré ide

Feminity

Chcete si byť isté, koho máte vlastne po svojom boku? Podľa odborníkov existujú tri situácie, na základe ktorých dokážete odhaliť človeka absolútne dokonale.

Inšpirujte sa: Ďalší z mojich vzťahov stroskotal: Až toto mi ukázalo, že som vo všetkých prípadoch bola až príliš milá

Chcete vedieť, či sa na niekoho môžete naozaj spoľahnúť, či to s vami myslí vážne a a zistiť aký je vlastne jeho pohľad na život? Existujú tri situácie, v ktorých človeka spoznáte viac ako dokonale.

1. Keď je človek osamote, pretože vtedy nič nepredstiera

Len v situácii, keď je človek sám so sebou zabúda na akékoľvek zábrany a dokáže sa pozerať na veci realisticky. To sú okamihy, kedy naozaj vieme nahlas vysloviť to, čo skutočne chceme, čo potrebujeme, o čom snívame. O tom, čo ukrývame vo svojom vnútri, hovoríme len sami so sebou, nakoľko máme strach aby niekto naše predstavy a túžby nespochybnil. Preto ak sa chcete o človeku dozvedieť čo najviac, snažte sa s ním rozprávať tesne po tom, ako strávil dlhší čas sám so sebou. Uvidíte, že bude oveľa otvorenejší a úprimnejší. A pravdepodobne sa dozviete aj veci, ktoré ste ani len netušili. 

2. Ak prežíva naplno niečo s vášňou, pretože vtedy zabudne na všetky pravidlá

Je jedno či ide o vášeň v pozitívnom zmysle slova alebo negatívnom. Kým pri hádkach vykričíme tomu druhému, často aj to, čo sme vlastne nechceli, rovnako to funguje aj v prípade, ak niečo robíme s čistým oduševnením. Prežívanie vášne nás totiž zbavuje zábran a dáva nám priestor na sebavyjadrenie. Veci, ktoré v danej chvíli robíme myslíme naozaj najúprimnejšie. Stúpa nám totiž adrenalín a ten uvoľňuje naše reálne pocity. V daných chvíľach sme sami sebou a na nič sa nehráme.  

3. Pri nových udalostiach, pretože vtedy zabúda na všetky staré zvyky

Všetci máme radi zaužívané stereotypy. A neradi vychádzame zo svojej komfortnej zóny. Avšak len v prípade, že z nej vyjdeme, odhalíme našu skutočnú tvár. Nové okolnosti nás totiž nútia zabudnúť na naše staré zvyky. Práve vtedy sa naplno dokáže prejaviť naša osobnosť a to kým vlastne sme. V tomto prípade dokáže o človeku zistiť nielen to, ako premýšľa, ale aj to kým vlastne je. 

Čo poviete, budete si ľudí vo svojom okolí všímať o niečo viac?

Mohlo by vás zaujímať: Moje najväčšie sklamanie prišlo na Valentína: Zistila som, že môj pán Božský, božský ani náhodou nie je

- Najčítanejšie -