Presunúť na hlavný obsah

Novodobé módne ikony a ich najštýlovejší doplnok: Slnečné okuliare, ktoré udávajú horúce trendy!

Móda

Módny doplnok, ktorý nechýba vo výbave žiadnej novodobej ikony či známej trendsetterky. Slnečné okuliare už neslúžia len ako ochrana zraku pred slnkom, skrýva sa v tom omnoho viac! Vyjadrite svoj štýl pomocou tohto doplnku a zaraďte sa medzi ozajstné hviezdy.

Patríte k módnym nadšencom, ktorí sledujú módne dianie vo svete a inšpirujú sa najnovšími kolekciami známych módnych dizajnérov? Potom zaručene viete, že medzi najštýlovejší módny doplnok patria okrem kabeliek a topánok najmä jedinečné slnečné okuliare. Tie sa rokmi naozaj vyšvihli na popredné priečky a zažívajú veľkú slávu. Zabudnite však na veľký okrúhly dizajn, ktorý bol trendy v minulých sezónach. V súčasnosti sa nosia retro strihy z 90. rokov. Presvedčte sa!

Mohlo by vás zaujímať: Nesmrteľné pásiky: Pozrite sa, ako ich nosia ženy, ktoré vídame na červenom koberci

Červená klasika

Modelka Elsa Hosk patrí medzi prvé novodobé ikony, ktoré rozšírili trend týchto slnečných okuliarov. Sama ich vlastní nespočetné množstvo a nás vždy prekvapí najnovším modelom. Tieto červené považujeme za klasiku, ktorá by nemala chýbať vo výbave žiadnej módnej maniačky.

Mačací model

Mladá módna ikona Kaia Gerber potvrdzuje status novodobej trendsetterky všade, kam príde. Jej prepracované módne outfity kombinuje s najnovšími doplnkami, medzi ktoré zaručene patria aj tieto slnečné okuliare. Mačací strih patrí k najhorúcejším novinkám!

Transparentné

Ďalšou kráskou zo skupiny módnych ikon nie je nikto iný než modelka Bella Hadid. Tá ma okrem sľubnej modelingovej kariéry aj veľký úspech v oblasti módy a trendov, preto nesmela chýbať v našom výbere. Transparentné slnečné okuliare v zemitom odtieni a s oválnym rámom patria medzi vyhľadávané kúsky a vy si ich zaručene obľúbite.

Jedinečný tvar

Pre niekoho sa tieto slnečné okuliare môžu zdať príliš nápadité a extravagantné, no najnovšie módne trendy udali jasný smer, v ktorých sú tieto doplnky považované za akýsi módny prevrat. Slnečné okuliare inšpirované érou 90. rokov skrátka idú na dračku, o čom svedčia aj ich známe nositeľky.

Inšpirujte sa: Kaia Gerber potvrdila status novodobej biznismenky: S týmto módnym návrhárom bude spolupracovať na novej kolekcii

Neprehliadnuteľné

Sestry Hadidové patria k jednoznačným víťazkám v udávaní módnych trendov a ich najnovšie vychytávky sleduje azda celý svet. Nepísaným pravidlom je fakt, že čo si oblečie Gigi alebo Bella sa automaticky stáva módnou novinkou. Inak tomu nie je ani v prípade týchto jedinečných okuliarov. 

- Najčítanejšie -