Presunúť na hlavný obsah

Zdenka Predná a ďalšie krásky vychovávajú svoje deti obklopené prírodou: Toto je podľa nich najväčšou výhodou

Slovenské celebrity

Centrum veľkomesta nemusí byť vždy tou najlepšou voľbou, hlavne pokiaľ ide o výchovu detí. Tieto známe tváre vedia, prečo sa rozhodli ukázať svojim deťom aj kúsok prírody.

Dara Rolins na potulkách s Laurou

Speváčka Dara Rolins už dlhšie žije vo vlastnom domčeku mimo veľkomesta a pokoj a prírodu si užíva naozaj plnými dúškami. Spoločne s dcérou Laurou si tak nedoprajú len exotické dovolenky, ale aj potulky slovenskými lesmi. Čerstvý vzduch jej pomáha odragovať sa, nabrať nové sily a prežiť plnohodnotný čas so svojou dcérkou.

Inšpirujte sa: Vždy dobre naladená Dara pozná recept na šťastie: Toto je podľa nej základom spokojnosti a harmónie

Andrea Verešová v prírode vypína

Neďaleko Plzne si krásy prírody a pokoj užíva aj modelka Andrea Verešová, ktorá svoje dve malé ratolesti učí spoznávať krásy okolia aj pomocou prechádzok. V jej ustavične hektickom a zaneprázdnenom živote je rada, keď si nájde chvíľku pokoja a strávi ju s deťmi práve takto.

Tamara Šimončík Heribanová v prírode aj na Veľkú noc

Domov, záhradu a čerstvý vzduch si Tamara s malou Emíliou užívala aj tento víkend. Domček, ktorý majú postavený na okraji mesta, a za ktorým vedie cesta priamo do lesa, je podľa nej ako stvorený na výchovu jej malej dcérky. V chaose a srese tu vždy dokáže vypnúť a pre dieťa neexistuje nič lešie, ako priestor, kde sa dokáže vyšantiť.

Mohlo by vás zaujímať: Sestry Heribanové sú obe šťastnými mamičkami: Výchovu majú možno rozdielnu, na toto však kladú obe dôraz

Mária Čírová na lúke

Malú Zoe síce vychováva speváčka Mária Čírová na Kolibe, príroda ju však obklopuje zo všetkých strán. Spoločné výlety do lesa, za koníkmi či len tak na čerstvý vzduch, sú u tejto mladej mamičky na dennom poriadku a to sa nikdy nezmení. Krásna speváčka má rada rodinné zázemie a odchod z hektického a uponáhľaného sveta. Práve preto jej rodinná pohoda s kúskom zelene maximálne vyhovuje.

Zdenka Predná má rada pokoj

Potulky lesmi, život na lúke a obrovská záhrada. To všetko patrí ku každodennému životu sympatickej speváčky Zdenky Prednej. Spoločne s deťúrencami si užívajú život v prírode plnými dúšakmi a treba uznať, že im to nesmierne pristane. Zdenka spoločne s manželom Oskarom našla práve vďaka životu na vidieku balanc a stabilitu.

Nenechajte si ujsť: Zdenka Predná vyzerá po pôrode dvoch detí takto dobre: Pozrite, ako sa ukázala nedávno v spoločnosti

Myslíte si, že je dobré vychovávať dieťa v lone prírody?

spolu hlasovalo 256 ľudí

Áno
252
Nie
4

- Najčítanejšie -