Presunúť na hlavný obsah

Plavky podľa typu postavy: Kim Kardashian s krivkami nosí dvojdielne, ženy s veľkým poprsím nech siahnu po týchto

Zahraničné celebrity

Základom pri výbere plaviek, ktoré by ladili k typu našej postavy, je rovnováha s proporciami tela. Tieto slávne krásky dobre vedia, v akých plavkách vynikne ich postava s menšími aj väčšími nedostatkami najlepšie.

Postava typu hrušky a la Beyoncé 

Táto slávna speváčka sa môže pýšiť relatívne štíhlym driekom a súmerným poprsím, ale má výraznejšie boky a zadoček. Práve tento typ postavy je však aj u nás  Európe najrozšírenejší. Beyoncé však vie ako vyzdvihnúť to, čo treba a naopak, zakryť nedostatky. Preto volí väčšinou celistvé farebné plavky, ktoré svojimi vzormi odpútavajú od nedostatkov a tiež plavky s väčším dekoltom na optické zoštíhlenie postavy. 

Mohlo by vás zaujímať: Celebrity, ktoré nemali problém s postavou po pôrode: Inšpirujte sa telom Doutzen Kroes a radami Blake Lively 

Postava s veľkými prsiami a la Kate Upton 

Pravdou je, že táto modelka to má s kupovaním plaviek náročnejšie. Pretože jej postava je relatívne štíhla, ale tým, že má veľké poprsie, zohnať bikiny a podprsenku v jednej veľkosti je takmer nemožné. Tiež musí dbať na to, aby mali prsia kvalitnú podporu a udržali na mieste všetko, čo majú udržať. Preto Kate Upton najradšej nosí plavky s vystúženou podprsenkou alebo hrubšími ramienkami okolo krku, aby mala prsia fixované. No v zásade je jedno, či jednodielne alebo celé. 

Čítajte tiež: Najkrajšie plavky v podaní sexi modelky Emily Ratajkowski: Inšpirujte sa jej zaujímavým výberom

Postava s malými prsiami a la Izabel Goulart 

Hoci malé prsia do plaviek trápia nejednu ženu, pravdou je, že práve takýmto ženám sa plavky hľadajú najľahšie. Najmä tým, ktoré majú spolu s malými prsiami aj útlu a štíhlu postavu ako modelka Izabel Goulart. V tomto prípade si môže práve ona dovoliť trojuholníkový vrchný diel plaviek, zaujímavé strihy plaviek alebo vrchnú časť obohatenú o volány a iné doplnky, aby poprsie vyzeralo opticky väčšie. Keďže má  Izabel úzke boky, môže si dovoliť aj vyššie krojený spodný diel plaviek, aby ukázala štíhle boky a zadok. 

Postava presýpacích hodín a la Kim Kardashian

V súčasnej dobe je práve typ postavy s krivkami na všetkých miestach viac než len preferovaný nielen mužským okom, ale aj tým ženským. Štíhly driek, plné poprsie, plnší zadok, tu stačí naozaj málo, aby telo vyniklo. Svoje o to vie aj slávna Kim Kardashian, ktorá volí schválne plavky, ktoré sa niekomu môžu zdať málo, ale ona vie ako upútať, to sa jej musí nechať. 

Neprehliadnite: Hollywoodske krásky v bikinách a bez retuše: Sexica Kate Upton na nepoznanie, Kardashianka bez hanby!

Postava atlétky a la Jessica Biel

Herečka Jessica Biel je žena, ktorá rada a veľa športuje, čo je vidieť na celej jej postave. Má svalnatejší trup, vyrysovanejšie ramená, úzky zadok, menej tvarovaných kriviek. Jessica, ktorá je teda majiteľkou atletického typu postavy, potrebuje plavkami podporiť svoju ženskosť a vytvarovať krivky. Preto je najlepšou voľbou trojuholníkový vrchný diel, tenké ramienka, bikiny, a skôr jednodielne plavky než celistvé, ako to napokon na pláži aj predviedla. 

- Najčítanejšie -