Presunúť na hlavný obsah

Muži dnes skrývajú neveru oveľa rafinovanejšie ako kedysi: Takto odhalíte, ako to robia

Feminity

Časy sa menia. A zdá sa, že dnešná moderná doba, zmenila naozaj takmer všetko. Dokonca aj neverní muži robia svoje kroky oveľa distingvovanejšie a rafinovanejšie ako kedysi. Odhaľte spolu s nami, či pred vami ten váš pán "Božský" niečo skrýva a ako to vlastne robí.

Mohlo by vás zaujímať: Brala som si ho zo strachu zo samoty: V tento konkrétny moment som však zistila, že som to nikdy nemala robiť

Veru je to tak, aj s neverou to nie je už tak ako to bývalo. Ukryť milostný románik je v dnešnej dobe oveľa jednoduchšie ako kedysi. Muži to robia sofistikovanjšie a tak občas ani len netušíte, že práve ten váš by mohol mať nejakú aférku. Pozrite sa spolu s nami na már bodov, ktoré vám prezradia ako na tom ste. 

1. Nebezpečné sociálne siete

S príchodom sociálnych sietí sa nielen zvýšila pravdepodobnosť ľahšej cesty k nevere, ale záoveň sme vždy mali pocit, že predsa len máme toho svojho pod kontrolou. Stačilo si len pozrieť zoznam priateľov, ľudí, ktorí ”lajkujú” fotky našej polovičky nejako častejšie a asi sme vycítili, či je to košér alebo nie. No dnešní muži už často svoju kamošku, kolegyňu, milenku, či ako jej hovoria ani nemajú v priateľoch na sociálnej sieti. A pokojne sa môžu poznať roky. Práve preto je o niečo komlikovanješie ich známosť vypátrať. Vo všeobecnosti však platí, že ako počas času stráveného s vami je viac ako polovicu za mobilom, mali by ste zbystriť pozornosť

2. Zamerajte sa na jeho tvár

Z tváre vyčítate naozaj veľmi veľa. Viete z nej odhaliť všetky emócie. A hoci to dnešní klamári dobre vedie, predsa len sú drobnosti, ktoré predstierať nedokážu. Všimnite si, že pri klamstve sa prirodzené, mäkké črty napnú na nepoznanie. Pery primonínajú úzku pomlčku a my sa neprimerane ”ošívame”. 

3. Všímajte si zmeny v jeho správaní

Ak ste vo vzťahu už dlhší čas, svoju polovičku už poznáte. Viete odhadnúť jeho reakcie na určité situácie, nové výzvy, zmeny, či prekvapenia. Práve preto môžu náhle a nezvyčajné zmeny v jeho správaní či v pohyboch vyvolať podozrenie, že sa niečo deje.

4. Pozor na to ako s vami komunikuje

Máte pocit, že si s partnerom nemáte čo povedať? Neustále sa pre niečo škriepite? Nuž, zrejme by ste mali zistiť, či je všetko v poriadku. Práve tieto drobnosti signalizujú problém. Navyše je dokázené, že ľudia, ktorí klamú, zvyknú z nervozity strácať reč, či opakovať otázky. Potrebujú totiž viac času na premylenie si odpovede.

Neprehliadnite: Túžila som po manželstve, aké mali moji rodičia: V snahe o dokonalosť ma to oberalo o to najkrajšie

- Najčítanejšie -