Presunúť na hlavný obsah

Sarah Jessica Parker vyzerá oveľa mladšie ako je v skutočnosti: Týchto piatich rád sa v živote drží

Zahraničné celebrity

Herečka Sarah Jessica Parker nepatrí k najmladším ročníkom, no aj napriek tomu sa udržuje vo skvelej forme a úžasnej nálade. Ako to vôbec robí?

Pozitívnou energiou ju nabíjajú jej dcéry

Dvojičky Sarah Jessici Parker Marion a Tabitha sú maminou radosťou a zdrojom obrovskej dávky pozitívnej energie. Aj keby chcela na chvíľku premýšľať nad svojím vekom alebo nad tým, že sa už necíti akoby mala dvadsať, tieto dve malé krásavice spoločne so synom Jamesom ju nenechajú ani na chvíľku na pokoji a aj vďaka nim zažíva druhú mladosť. Sama tvrdí, že deti ju nenechajú premýšľať nad vecami, ktoré skutočne nie sú dôležité a práve pozitívna energia, ktorá z nich sála mení aj jej pohľad na veci.

Inšpirujte sa: Tieto celebrity boli "príliš škaredé" pre showbiznis: Dnes patria medzi najúspešnejšie a najbohatšie ženy sveta

Zdravá strava, nie diéta

V jej veku už kilá nejdu tak jednoducho dolu ako tomu bolo kedysi. A aj napriek tomu, že Sarah nikdy nemala problémy s váhou, snaží sa udržovať vo forme hlavne za pomoci Stredomorskej diéty, ktorá je bohatá na chudé mäso, po väčšine získané z rýb, príjem organickej zeleniny a minimálneho množstva rafinovaného cukru. Magickou surovinou tohto typu stravovania je však makadamiový olej, ktorý pri pravideľnej konzumácii preukázal svoj obrovský vplyv na znižovanie hmotnosti. Aj vďaka takémuto nastaveniu stravovacích návykov sa Sarah neustále cíti plná energie.

Nenechajte si ujsť: Najkrajšie myšlienky zo seriálu Sex v meste, v ktorých sa nájde každá žena: Tieto sme si zapamätali najviac!

Nemusí ísť o tvrdý tréning

Herečka už vie, čo na ňu platí. "Rada sa cítim zdravo a vo forme. Keď ste mladší, neriešite svoju kondičku, pretože vás v živote nijak veľmi neobmedzuje, neustále sa cítite fit. Avšak teraz, ako starnem, musím pre svoje telo skutočne niečo robiť," vyjadrila sa Sarah na margo svojej fyzickej aktivity s pribúdajúcim vekom. Aj preto sa dala na cvičenie jogy a brázdenie mesta pešo či na bicykli. Musíme uznať, že jej aktívny život skutočne prináša pozitívne výsledky.

Prečítajte si aj: Tajomstvá príťažlivosti Carrie Bradshaw, ktoré sa od nej môžeme učiť: Pre toto bola pre pána Božského stále nedobytná

Cestovanie ju nikdy neomrzí

Novým životom ju dobíja aj samotné cestovanie. Bez detí, na potulkách svetom. Každá žena by si mala z času na čas dopriať takéto výlety a nikdy by necítila, že starne alebo jej nebodaj ubúda pozitívnej energie, práve naopak. Objavovať nepoznané a premiestniť sa na druhý koniec zemegule nie je ohraničené vekom. Aj preto si ho Sarah Jessica Parker dopraje zakaždým, keď sa jej naskytne príležitosť. Žiť život plný zážitkov je predsa ten najlepší liek na strach pred starnutím, no nie?

- Najčítanejšie -