Presunúť na hlavný obsah

Keď bol môj muž na služobke, používal tieto výhovorky: Netušil však, že táto jedna vec vyzradí, že má milenku

Partnerské vzťahy

Bol pracovne vyťažený a ja som to rešpektovala. Niečo mi však v celej veci odrazu nehralo. Ženy predsa majú šiesty zmysel a ten opäť nesklamal.

Lenka nebola žiarlivá žena. Dokonca svojho manžela z ničoho nepodozrievala. Cítila sa milovaná a vo všetkých jeho aktivitách ho plne podporovala. „Juraj mi nikdy nedával dôvod na to, aby som žiarlila. Ani ten najmenší. A po pätnástich rokoch manželstva som si na ňom nevšimla žiadnu zásadnú zmenu, jeho správanie bolo neustále rovnaké, vždy keď bol doma, bol nanajvýš pozorný a takmer nikdy sme sa nehádali. Jediný čas, ktorý trávil mimo domu, a kedy sme nezaspávali v tej istej posteli každú noc, bol počas jeho služobných ciest. Ako manažér marketingového oddelenia trávil mimo domu zopár dní každý mesiac a ja som nemala dôvod neveriť mu, keď mi tvrdil, že ide o vyslovene dôležité stretnutia,“ oboznámila nás so situáciou ohľadne svojho manžela Lenka.

inšpirujte sa: V manželovom mobile som krátko po svadbe našla fotku inej ženy: Zarazilo ma, keď som uvidela, čo si spolu písali

Všetko mal do detailov premyslené

Možno bola príliš naivnou manželkou a možno by si nikdy nemyslela, že by jej manžel bol niečoho podobného schopný, Lenke však nikdy ani na um nezišlo, že by jeho služobné cesty mohli v sebe skrývať ešte niečo iné. „Či bol v Londýne alebo v Budapešti, zakaždým si dal záležať na tom, aby ma každé ráno pozdravil. Či už išlo o video priamo z behu alebo len obyčajnú hlasovú správu, zakaždým som od neho dostala originálny a osobný budíček priamo do postele a nezáležalo na tom, ako dlho sa v zahraničí zdržal. Ak som s ním však chcela občas volať naživo, vždy si našiel niečo, prečo to akurát vtedy nebolo tak celkom možné. Vraj sa ponáhľa, alebo už mešká na stretnutie klientov alebo mu práve niekto z partnerov oznámil dôležitú informáciu, ktorá mení celý koncept stretnutia a on sa musí pripraviť odznovu. A ja? Ja hlúpa som všetky jeho vopred nahraté správy a zaneprázdnený život tak nejak tolerovala a naivne im verila,“ dodáva Lenka, ktorá z celej veci ešte teraz tak trochu obviňuje svoju vlastnú naivitu.

Mohlo by vás zaujímať: Týchto 6 reakcií v jeho správaní naznačí, že váš vzťah narazil na krízu: Táto maličkosť vám pomôže im predísť

V jeden deň však urobil chybu

Nakoniec však k telefonátu s videom došlo. Stalo sa to takmer nečakane a bolo vidno, že Juraj na celú situáciu nebol pripravený, potreboval však od Lenky, aby mu ukázala nejaké dokumenty, ktoré nechal doma na stole. „A práve vtedy som si to všimla. Naschvál sa zavrel do kúpeľne, aby bol menej nápadný. No môjmu pozornému oku neušli štyri páry uterákov, ktoré pokrčené ležali na zemi a za jeho chrbtom visiaci, ženský čipkovaný župan. Vedela som, že nie je môj. Ja nič podobné nenosím a on mi nikdy nič také nedaroval. Môj pohľad zamrzol a on si uvedomil, že je niečo zle. Nestihol sa však ani otočiť, keď v tom vo dverách zastala mladá, sporo odetá slečna. Asi si neuvedomila že so mnou telefonuje, a tak sa v plnej kráse ukázala na kameru len v luxusnom spodnom prádle,“ neveriacky krútila hlavou Lenka.

Nenechajte si ujsť: Bratova žena si získala dôveru našej rodiny a pritom jej šlo len o toto: Jej správanie bolo odrazu nevyspytateľné

Potreboval rozptýlenie

Bola presne tým, čo mu chýbalo. Mladá, naivná a sexi. „Niečo, čo nemohol mať, a čo si užíval vždy vtedy, keď akoby žil svoj druhý život. Ďaleko od rodiny, záväzkov a mňa. Tváril sa, že je muž bez záväzkov, ktorý si jednoducho len potrebuje užiť. A ona, mladá hlupaňa mu na všetko jednoducho skočila. Nepotrebovala viac len toľko, aby jej na narodeniny daroval drahý parfum a občas ju zobral na drahšiu večeru. Typické dievča, ktoré pre seba hľadá lukratívneho muža s vyšším postavením. Viac ma však už nezaujímalo, jediné východisko bol rozvod, ku ktorému som pristúpila hneď po jeho návrate domov,“ dodala na záver sklamaná Lenka.

- Najčítanejšie -