Presunúť na hlavný obsah

Dara Rolins učí ženy, ako byť sebavedomou a šťastnou: Toto sú lekcie, ktoré im pomáhajú prekonávať prekážky

Slovenské celebrity

Speváčka Dara Rolins má na sociálnych sieťach bohatú fanúšikovskú základňu, čo využíva aj na osvetu žien. Radí im, prihovára sa im a snaží ich nabádať k tomu, aby si život užívali a boli šťastné, sebavedomé a spokojné. Toto je zopár speváčkných lekcií.

Doprajte si výlety s dcérou vo dvojici

Dara sú so svojou dcérou zohratá dvojka.  Spolu si vyrazia na dovolenku, víkendový oddych či všelijaké výlety. A práve takýmto spôsobom sa ich vzťah prehlbuje a utužuje, čo sa speváčke určite hodí o pár rokov, keď bude Laura alebo Lola, ako ju domácky volajú, v puberte. Bol to rozprávkový víkend s mojou princeznou. Podarilo sa nám zmiznúť a užiť si trochu súkromia, času kedy sme tam len jedna pre druhú. Je to už taká tradícia, tie naše výlety," teší sa zo spoločných chvíľ s dcérou Laurou. 

Starajte sa o telo a myseľ

O Dare je známe, že sa stará o svoju postavu. Poctivo cvičí, no medzi jej obľúbene fyzické aktivity patrí joga, pri ktorej dá zabrať nielen telu, ale aj mysli. A práve to speváčka často potrebuje. Vypnúť od všetkých pracovných povinnosti a starostí.: „Vždy keď som na joge uvedomím si, že toto je miesto, pocit a čas, ktorý patrí iba mne. Je tu pre mňa, aby ma nabil, dotankoval palivo, vyladil, dal do kľudu... Mate aj vy také miesto? Mali by ste. Lebo presne to potrebujete. Myslím, že bez toho nieje reálne prežiť,“ inšpiruje ľudí na Instagrame speváčka.

 

Prečítajte si: Speváčka Dara Rolins má navlas rovnakú dvojníčku: Dokonca majú rovnaký aj vek, pozrite, ako sa podobajú

Neospravedlňujte sa za svoje činy

Speváčka si užíva byť ženou plnými dúškami. Má rôzne nálady a emócie podľa ktorých aj koná. Fanúšičkám radí, aby sa za svoje správanie či už niekedy detské alebo rozmarné neospravedlňovali. Nikto nie je dokonalý, každý robí chyby, no ak to v danom momente tak cítite, nie je dôvod na zbytočné výčitky. „Inak ženy, nie aby ste pochybovali, mali výčitky, že vaše myšlienky či konanie neodpovedá vášmu dospelému veku. Smelo, bez výčitiek užívajte život aj to, že ste ženy. Nikto nemá právo tvrdiť, že má patent na to, čo je správne a či vhodné pre vás. Ži a nechaj žiť,“ píše na sociálnej sieti.

Treba sa potešiť pekným oblečením

Dara je považovaná na Slovensku aj v Česku za módnu ikonu. A právom. Vie zladiť aj neskombinovateľne kúsky a nebojí sa ani farieb či odvážnejších kúskov. „Milujem módu, dovoľuje mi byť každý deň iná,“ vysvetľuje Dara. Okrem toho motivuje ženy, aby sa pekne obliekali a potešili samé seba novými kúskami. Veď si to zaslúžia. „Je pár veci, na ktoré sa môžete vždy spoľahnúť. Vášeň pre nakupovanie je spoločná pre všetky ženy bez rozdielu na vek. Len sortiment, nároky a vkus sa vekom mení a postupne vyladí ako rádio. Bez výčitiek priznávam, že som si urobila radosť a zase na čas uspokojila svoje fashion needs," zverila sa speváčka. 

Mohlo by vás zaujímať: Barbora Krajčírová má krásnu pleť aj bez mejkapu: Ako to robí? Prezradila svoju beauty rutinu

Bez priateliek to nie je ono

Speváčka nedá dopustiť na blízkych ľudí v jej okruhu. S jej girl gangom sú si navzájom veľmi blízke. Neberie ich iba ako tanečnice, ale ako skutočné priateľky s ktorými chodievajú aj na spoločné dovolenky či babské jazdy, kde si vychutnávajú dobré jedlo, víno, ale aj pamiatky a ničnerobenie. „Tieto moje dievčatá, sestry, ako im s láskou hovorím. Tak často si uvedomujem, že ony sú ďalší dôvod toho, aký šťastný človek som. To, že ich mám, že mi vždy stoja po boku. Som vďačná za každý nový deň a každú jednu spomienku. Tie nedávne, v kruhu mojich dievčat boli obzvlášť vydarené. Poznáte tu nonstop zábavu, ktorá začína už pri raňajkách a končí večer chichotaním sa v posteli... To vieme len my baby,“ napísala po dovolenke v Taliansku, kde bola so svojimi tanečnicami.

Majte otvorenú myseľ 

Dara je veľmi otvoreným človekom, ktorý nerobí rozdieli pri ľuďoch inej farby pleti či národnosti. Základom je mať otvorenú myseľ a aj to sa snaží pripomínať svojim fanúšikom: „My ľudia máme často tendencie prisudzovať veciam, ktorým úplne nerozumieme nálepku strachu a hrozby. Hádzať všetko do jedného vreca je to najjednoduchšie. A pritom stačí viac otvorenosti, ohľaduplnosti, veľkorysého akceptovania faktu, že svet nie je len náš a všetko sa dá vždy vyložiť, pochopiť aj prezentovať „po svojom,“ tzv. tak ako sa komu hodí. Neexistuje jedna pravda, ale celá množina práv,“ napísala speváčka počas návštevy Dubaja s dcérkou Lolou. 

Starajte sa o pleť

Okrem pravidelného cvičenia sa Dara príkladne stará aj o svoju pleť. „Ani tie najdokonalešie šaty a šmínky nám nepomôžu, keď nemáme peknú, zdravú pleť,“ pripomína Dara. Sama navštevuje kliniky, kde jej vyčistia a omladia pleť. Sama priznala, že si necháva aplikovať raz za čas aj botox medzi obočie. No aj tak je najdôležitejšie byť šťastná, vyrovnaná a sebavedomá, potom budete žiariť aj bez všelijakých procedúr. 

- Najčítanejšie -