Presunúť na hlavný obsah

7 cool outfitov do práce: Vytiahnite kúsky, ktoré určite máte v šatníku a dodajte im nový vzhľad!

Móda

Niekedy ani netušíme, že v našej skrini sa nachádzajú takéto módne kúsky. Stačí, keď ich túto jar správne skombinujete a vytvoríte cool outfit do práce.

Pánsky pásikavý kostým alebo košeľa

Ženy, ktoré preferujú pohodlie a neboja sa do svojho šatníka zakomponovať pánsky chic, môžu siahnuť po kostýme voľného strihu, ktorý si požičajú z pánskej šatne. Tenké vertikálne pásiky ako detail zjemnia celkový look a vôbec sa nemusíte báť, že by ste stratili ženskosť.

Inšpirujte sa: Nová vlna retro štýlu, ktorá ovládne jar 2019: Toto oblečenie zo svojho šatníka ešte nevyhadzujte

Cyklo šortky

Presne tak. Cyklistické šortky alebo „elasťáky“ možno na prvý pohľad nepatria do pracovnej uniformy. Všimnite si však, že ak správne skombinujete tieto zemité tóny a doplníte kvalitnou kabelkou či opaskom, vytvoríte štýlový a pohodlný outfit.

Čipka v midi dĺžke

Čo by to bola za jar bez čipky, tá bude jej súčasťou už večne. Čo sa však mení, sú podoby čipky a nie vždy v nej musíte byť zahalená od hlavy až po päty. Stačí, keď sa sústredíte na detail. Aj malý akcent dokáže s celkovým dojmom zázraky.

Flisovaný kabát

Niekedy stačí naozaj málo. Midi dĺžka a klasický kabátový strih na previazanie okolo pása v kombinácii s vysokými čiernymi čižmami a okuliarmi zabezpečia eleganciu ako sa patrí.

Neprehliadnite: TOP trendy kabeliek, o ktoré by ste mali doplniť svoj šatník: Tieto kúsky budú na jar IN!

Trenčkot ako šaty

Ultimátnu klasiku v podobe trenčkotu dokážete využiť aj inak ako kabát. Vytvoríte nimi štýlové šaty, stačí keď necháte vyniknúť vaše nohy. Nepoznáme ženu, ktorej by tento look nepristal a pritom, aké jednoduché riešenie. Chce to len dobré topánky a kabelku.

Blejzer po mame

Nosí sa všetko a aj retro kostým s „martenskami“ a efekt je cool. Samozrejme, závisí to všetko od nositeľky a povolania. Túto kombináciu si môžu dovoliť ženy, ktorých práca nepodlieha konzervatívnym predpisom.

Zvoncové nohavice

Ak niečo zoštíhli a predĺži nohy, tak sú to práve nohavice, ktoré sú rozšírené do zvonu. Tie, ktoré ste si mysleli, že už nikdy nevytiahnete zo skrine. Ak ste ich vyhodili, urobili ste chybu, pretože s klasickým bielym tričkom a čiernym sakom vyzerajú fakt perfektne.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe