Presunúť na hlavný obsah

H&M predstavuje dizajnérsku spoluprácu 2019: Giambattista Valli x H&M

Móda

Meno najnovšieho dizajnéra na spoluprácu s módnym reťazcom H&M je známe. Je ním taliansky módny návrhár Giambattista Valli, ktorého poznáme vďaka jeho nezameniteľným Haute Couture skvostom.

Ďalšou dizajnérskou kolaboráciou H&M bude v roku 2019 spolupráca s Giambattistom Vallim, majstrom krásy a sofistikovanosti z Paríža. Novinka bola prezradená dnes na gale amfAR v Cannes, kde sa na červenom koberci ukázali nielen Giambattista Valli a H&M Creative Advisor Ann-Sofie Johansson, ale aj Kendall Jenner, Chris Lee (Li Yuchun), Chiara Ferragni, H.E.R., Bianca Brandolini d’Adda a Ross Lynch. Hviezdy sa zúčastnili na podujatí oblečení v kúskoch z prvej časti jedinečnej limitovanej kolekcie zo spolupráce Giambattista Valli x H&M.

Fanúšikovia módy si môžu spoluprácu prvýkrát užiť takmer hneď po oznámení spolupráce, nakoľko niektoré kúsky z červeného koberca budú dostupné vo vybraných predajniach a na hm.com vo vybraných krajinách už 25. mája. Hlavná kolekcia Giambattista Valli x H&M bude uvedená na celom svete 7. novembra 2019, v Bratislave v H&M Eurovea.
 
„Veľmi sa teším na túto spoluprácu, H&M mi dáva príležitosť priniesť moju víziu štýlu a oslavu krásy širšiemu publiku. Cieľom je podeliť sa o moju lásku ku kráse, môcť byť súčasťou šťastných chvíľ všetkých ľudí a pomôcť tvoriť príbehy lásky na celom svete,“ hovorí Giambattista Valli.


„Sme nadšení, že môžeme spolupracovať s Giambattistom Vallim. Je nesporným majstrom haute couture so schopnosťou vytvoriť nezabudnuteľné siluety. To, že môžeme jeho príznačný štýl priniesť našim zákazníkom, je pre nás naozaj splneným snom. Nevieme sa dočkať reakcií ľudí na túto exkluzívnu kolekciu,“ hovorí Ann-Sofie Johansson, Creative Advisor H&M.

Giambattista Valli, ktorý sa narodil a vyrastal v Ríme, uviedol líniu pod svojím menom v Paríži v roku 2005. Jeho pole pôsobnosti teraz zahŕňa oblečenie, haute couture a doplnky. Spolupráca so značkou ako je H&M je pre Valliho novinkou a predstavuje tiež jeho prvý prienik do pánskej módy.

Limitovaná prvá časť kolekcie zo spolupráce Giambattista Valli x H&M bude dostupná v 12 vybraných predajniach H&M a na hm.com vo vybraných krajinách 25. mája. Hlavná kolekcia bude na celom svete uvedená 7. novembra 2019.

- Najčítanejšie -