Presunúť na hlavný obsah

Chceš, aby tvoja práca bola zároveň tvojím hobby a nesedieť len v kancelárii? Máme pre teba job snov!

Kariéra

FEMINITY hľadá novú ženskú posilu, ktorá sa stane zároveň našou tvárou! Si komunikatívna, nemáš problém nadviazať nové kontakty a si spoločenský typ? Poď k nám pracovať!

Náš lifestylový tím FEMINITY rozširuje kapacity a hľadáme nové tváre, ktoré sa neboja byť pred kamerou. Ak ťa zaujíma aktívny životný štýl, si skôr spoločenský typ, ktorý si rád užíva všetky skvelé možnosti, aké nám súčasná doba ponúka, hľadáme práve teba!

FEMINITY patrí medzi najnavštevovanejšie online magazíny na slovenskom trhu, mesačne ho číta v priemere okolo 750 tisíc užívateľov. Venujeme sa typicky ženským témam, či už móde a kráse, ale aj aktívnemu prístupu k životu v podobe tém z oblasti zdravia, chudnutia a cestovania. Všetky témy, ktorým sa venujeme sú úzko späté s tým, ako žijeme a aj preto sa naša práca stáva zároveň naším hobby. Čo viac si priať!

FEMINITY TV: FEMINITY oslávilo nedávno 10. rokov, nahliadnite s nami do atmosféry večera, na ktorý sa nezabúda

Hľadáme nové tváre a moderátorky

Do nášho tímu hľadáme dievčatá, ktoré nemajú rady stereotyp, ale naopak, ocenia, keď je ich každý pracovný deň iný, plný nových poznatkov, skúseností a zážitkov. Dôležitým atribútom je kreativita a samostatnosť, takže budeš mať voľnú ruku v tom, čo budeš chcieť vyskúšať a dostaneš sa tak na miesta a VIP zóny, kam to nie je bežné. 

Ako bude vyzerať tvoj deň?

Každý týždeň prídeš s návrhmi na spracovanie videí a krátkym scenárom, o čom by dané reportáže mali byť. Rozhovory s ľuďmi môžeš obmieňať s videami, aké poznáš z Youtube v duchu DIY (Do It Yourself). Môžeš tak na vlastnej koži vyskúšať najnovšie procedúry pred letom, kozmetické ošetrenia, ktoré sú na trhu absolútnymi špičkami, ale tiež cvičiť pod dohľadom fitness trénera. To, čo budeš chcieť vyskúšať, o tom natočíš reportáž. Miesto pôsobenia je Bratislava.

Oceníme, keď prídeš s niečím novým a zaujímavým pre mladú cieľovú skupinu, ktorá žije v online prostredí. Sama môžeš kariérne rásť a byť tiež influencerkou, ktorá žije vlastný život a ešte jej za to aj platia! Na našom Instagrame máme už viac ako 93 tisíc followerov!

Potom vyrazíš s kameramanom do terénu a za jednu-dve hodiny máš odpracované a máš voľný deň. Čo je skvelé, nemusíš vedieť strihať, to podľa tvojej predstavy urobí kameraman!

A aké výhody na teba čakajú?

  • ponúkaný plat (základná mzda): 800 - 1200 EUR (v závislosti od skúseností)
  • možnosť kariérneho rastu
  • flexibilný pracovný čas
  • mladý kolektív
  • testovanie noviniek zo sveta lifestylu (beauty procedúry a ošetrenia, make-up novinky)
  • vstupy na predpremiéry filmov
  • ročné členstvo vo fitness centre
  • zaujímavé teambuildingy

Zaujala ťa táto ponuka alebo máš kamošku, ktorá je pre tento typ práce ako stvorená? Dajte nám o sebe vedieť!

 Pošli životopis, v ktorom sa nám predstavíš na info@feminity.sk

- Najčítanejšie -