Presunúť na hlavný obsah

Tri drobnosti na ženách, z ktorých idú muži do kolien: Tušíte, o ktoré ide?

Partnerské vzťahy

Tušíte, ktoré tri veci na nás muži zbožňujú najviac? Hoci sú to na oko drobnosti, vždy z nich idú do kolien. A my už aj začíname chápať, prečo.

Samozrejme vieme, každému sa páči niečo iné. Nie nadarmo sa hovorí, tisíc ľudí, tisíc chutí. Avšak v prípade mužov a toho, čo na ženách absolútne zbožňujú sa väčšina z nich zhodne. Čo na nás milujú zo všetkého najviac? 

Mohlo by vás zaujímať: Jedna veta, ktorá všetko zmenila: Moja dcéra Petra si na manželovi všimla zmenu a zistila, že bozkáva učiteľku

Úsmev

Hoci to na prvý pohľad vyzerá, že každý chlap túži po dokonalej postavičke a mierey 90-60-90 sú pre každého kľúčové, je to omyl. V hlavách žien to síce tak funguje, no väčšina chlapov nie je takých náročných. To čo si v prvom momente na vás všimnú je totiž úsmev. Práve ten ich dokáže naozaj dostať. Ak sa viete tešiť zo života, vyžarujete pozitívnu energiu, neuveriteľne ich to priťahuje a sú z toho naozaj hotoví. 

Farba pier

Áno, odtieň rúžu je takisto podstatný. Ide o drobný detail, ktorý upúta hneď ako sa na vás pozrie. Ideálna je červená farba, aj keď ju mnohé ženy veľmi neobľubujú a siahajú skôr po ružových odtieňoch. No práve červená je spájaná s vášňou a zapaľuje v mužoch iskru. Ženy s takýmito perami sú pre chlapov oveľa atraktívnejšie. Na to nezabúdajte. A verte, že červené pery pristanú každej z nás, len treba zvoliť ten správny odtieň.

Neprehliadnite: Moja dcéra mi nikdy neodpustila rozvod s jej otcom: Ešte aj po rokoch mi to vyhodila na oči takýmto spôsobom

Boky

Áno, íce miery vychudnutej krásky nie sú už pre väčšinu chlapov to, po čom túžia, predsa len je niečo, čo ich na našej postave okamžite upúta, aj keď si to často veľmi neuvedomujú. Ide o boky. Práve táto časť tela je to, na čo sa hneď zameriavajú. A pritom dôvod je naozaj jednoduchý. Vo svojich partnerkách od začiatku hľadajú podvedome budúce matky svojich detí. Postava presýpacích hodín je teda neuveriteľne sexi pre opačné pohlavie. 

Čo je podľa Vás, pre mužov na ženách najpríťažlivejšie?

spolu hlasovalo 1173 ľudí

Úsmev
870
Boky
287

- Najčítanejšie -