Presunúť na hlavný obsah

13 komnata mužov: Tieto veci pri sexe od vás očakávame, hoci o nich nehovoríme nahlas

Partnerské vzťahy

Viete, čo muži skutočne očakávajú v spálni? Ak totiž nie, môže to predstavovať problém.

Viete, čo je pre mužov v spálni nesmierne dôležité a na čo nedajú dopustiť? Pozrite sa, aké sú ich overené tipy na lepší a kvalitnejší sex. Ak si ich osvojíte, stanete sa pre neho bohyňou. 

Mohlo by vás zaujímať: Muži prezradili hlavné dôvody nevery: Nedostatok sexu ani nuda to nie sú

Rutina chlapov zabíja - bez výnimky

"Hlavne nebuďte puritánky, vyskúšajte s nami niečo nové, praktiky, ktoré nás lákajú a aj keď vás možno šokujú, aspoň sa nad nimi zamyslite a nedajte ich hneď dole zo stola. Rutina pre chlapa nie je uspokojúca."

"A už vôbec nie z dlhodobého hľadiska, tak na to nezabúdajte. Ak máme v posteli stále, čo skúšať, tak nás to baví aj s jednou partnerkou," rozhovorí sa 34-ročný Edo.

Prečítajte si: Nie je to len sexi čipková spodná bielizeň, čo dokáže chlapa vzrušiť: Potrpia si aj na oveľa bežnejšie veci

Experimentujte a nehanbite sa pri tom

"Nehľadajte výhovorky na to, čo sa nedá, čo sa vám zdá neprípustné, alebo nechutné. Áno, nebudem frajerku nútiť do trojky, aj keď mne osobne by nevadila, no zároveň okrem klasiky a orálneho sexu, chcem skúsiť viac."

"Nehovorím, že to má byť na dennej báze, ale okoreniť sa to dá aj týmto spôsobom. A priznám sa, že nepoznám chlapa, ktorý by so mnou nesúhlasil. A tí, čo tvrdia, že to nepotrebujú, sa hrajú len na chrumkavých," dodává 31 - ročný Pavol.

Snažíte sa partnerovi plniť všetky jeho sexuálne túžby?

spolu hlasovalo 443 ľudí

Nie
151

- Najčítanejšie -