Presunúť na hlavný obsah

Aké je to, keď nezostane sex na jednu noc bez následkov? V každom prípade vám to zmení život od základov

Partnerské vzťahy

Denisa bola krásna, ambiciózna, vzdelaná. Posledné, na čo myslela, bolo zakladanie si rodiny. Jedna noc však zmenila všetko. Od základov.

Vykročenie z komfortnej zóny občas dokáže preekvapiť viac ako predpokladáme

Denisa nikdy nepatrila k typom žien, ktoré by randili, chodili s kamoškami von na drink, či zabávali sa v uliciach. Vždy bola skôr utiahnutejšia, pokojnejšia, jej sestra vždy hovorila, že je maximálne nudná a neprežíva žiadne dobrodružstvá. Až teda na jeden večer, kedy sa rozhodla vystúpiť zo svojej komfortnej zóny, odviazať sa a napokon to skončilo tak, že na to celý život nezabudne. 

”Spomínam si na to veľmi presne. Sestra ma dlho prehovárala, aby som išla s ňou do mesta a nakoľko oslavovala narodeniny v kruhu kamarátok, nemohla som odmietnuť. Bolo to asi po roku, čo som bola naposledy vonku. Asi po pol hodine si k nám prisadli traja chalani a začali nás pozývať na drinky. " Alkohol tiekol odrazu prúdom a Denisa sa po pár hodinách ocitla u Milana v hotelovej izbe.

Neprehliadnite: Milujem svojho švagra a okolie si to čoraz viac začalo všímať: Aj z tohto trojuholníka existuje cesta von

Hoci som to neplánovala, nič lepšie sa mi stať nemohlo

"Bol z nich najstarší a najviac sexi. Aspoň tak si ho pamätám. Skončili sme spolu v spálni. Dodnes to nechápem, lebo nikdy som sa takto nesprávala. Poznala som ho presne pár hodín. Nevymenili sme si čísla, nič. Netušila som jeho priezvisko a ani to, že táto noc zmení môj život od základov.”

Denisa sa snažila na ten večer zabudnúť a brala to napokon celé s humorom. Až do momentu, kedy o šesť týždňov zistila, že je tehotná. ”Toto by mi nenapadlo ani vo sne. Ja sama som deti nikdy nechcela a už vôbec nie takýmto spôsobom. Keď som však na ultrazvuku počula byť srdiečko, vedela som, že si to dieťa nechám. Áno bála som sa, mala som rešpekt, ale bolo to najspontánnejšie rozhodnutie môjho života." 

Pozri tiež: Ženy riešia postavu, muži niečo úplne iné: Pri sexe venujú pozornosť skôr tomuto

Denise sa napokon narodila zdravá dcérka. ”Som slobodná mama, ale na Terezku som najpyšnejšia na svete. Je to moje zlatíčko. A aj keď máme občas ťažšie dni, stačí mi jediný jej úsmev a všetko ide ľahšie. Zbožňujem ju a nikdy som neoľutovala rozhodnutie nechať si ju. Rodina môže byť kompletná aj vo dvojici. Aspoň ja to tak vnímam a cítim. A predsudky? S tými som sa už nejako naučila žiť.”  

Rozhodli by ste sa rovnako?

spolu hlasovalo 223 ľudí

- Najčítanejšie -