Presunúť na hlavný obsah

30. roky a elegantná móda, ktorá s nimi ožíva: Ženy vtedy sršali noblesou a poznali čaro ovládania svojho sexepílu

Móda

Prvá limitovaná kolekcia answear.LAB exkluzívne na answear.sk je inšpirovaná 30. rokmi noblesnej klasiky a elegancie, ktorú ženy vedeli nosiť s gráciou. Objavte svoju skrytú krásu a prekvapte seba i okolie. Odvážnym praje svet.

Noblesná klasika 30. rokov a silná ženská príťažlivosť

Avantgarda, jednoduchosť a zároveň silná sexuálna príťažlivosť. Presne tieto vlastnosti definujú obdobie 30. rokov a šatník, ktorým ženy v tom čase disponovali. Éra, pri pohľade na ktorú máme dodnes pocit, že vtedy bol život akýsi krajší. Ženy si boli vedomé svojej ženskosti a sexepílu, čo sa odrážalo aj v použitých materiáloch ako je hodváb, koža či vlna. 

História sa však prelína so súčasnosťou a rovnako tak trendy z 30. rokov. V novej, prémiovej kolekcii answear.LAB sú tieto materiály kombinované s lyocellom a recyklovaným terylénom. 

Vneste 30. rokom moderného ducha 

Teší nás, že spolu s novou limitovkou answear.LAB môžeme oslavovať aj návrat silno ženských kúskov v šatníku. Dlhý čas sa nám po nich cnelo, no tentokrát si na svoje prídu všetky ženy, pre ktoré je oblečenie a móda statusom a sebavyjadrením. Hľadanie, prekvapenie a objavovanie je to, čo definuje moderné a nezávislé ženy, pre ktoré je každodenný životný štýl skutočným potešením. Ak majú chuť experimentovať, rady to urobia a s ich zmenami nálad sa mení aj ich imidž v podobe obliekania. V závislosti od príležitostí, ktoré jej život ponúka, sa chce ukázať vždy s niečím novým a v novej podobe. Rada prekvapuje. Rada je stredobodom pozornosti. 

VIDEO: Niekoľko inšpirácií, ako nosiť 30. roky v súčasnom modernom svete a znovuobjaviť v sebe doslova femme fatale

Kokteilové šaty znásobia sexuálnu príťažlivosť

Kokteilové šaty s veľkolepými drapériami, priehľadnými vsadeniami alebo strapcami vytvárajú zvodné kúzlo a dotvárajú temnú romantickú atmosféru.
„Kokteilové šaty tvoria základ v kapsulovej kolekcii na jeseň a v šatníku ženy by nemali chýbať. Každá z nás v sebe skrýva čaro nepoznaného a niekedy je fajn vystúpiť zo svojej komfortnej zóny a prekvapiť seba i okolie.“

Večerné šaty vás nechajú objaviť svoje „nové ja“

Večerné šaty dokážu so sebavedomím ženy skutočné divy. Keď si ich žena oblečie, automaticky sa mení aj jej držanie tela na labuť a elegantné kroky vedú k tomu, aby spomalila a užívala si každú minútu atmosféry večera. Jesenné dlhé noci sú na to ako stvorené. 
„Županový strih metalických šiat nechá v plnej kráse vyniknúť ženskosť a zároveň ponechávajú skryté akési tajomno jeho nositeľky. Zvodná, tajomná a v duši slobodná. Presne taká je súčasná žena.“

Neprehliadnuteľné doplnky mondénnych 30. rokov

Kožené rukavice, šatky alebo kabelky. Štýlové doplnky majú silu premeniť akýkoľvek elegantný outfit na skvostný. Typické jesenné tmavé farby vás pritom nebudú nudiť, práve naopak. Ponúkajú neobmedzené možnosti experimentovania a spoznávania kombinácií textúr. Môžete kombinovať s vlneným kabátom alebo koženým sakom.
„Kožené rukavice sú must-have doplnkom sezóny a skvelo sa hodia v kombinácii so sakom.  Odvážnym ženám praje svet.“ 

Spolupráca s nezávislými dizajnérmi a miestnymi firmami

Moderná žena by nemala byť ignorantka a preto ide ruka v ruke s touto kapsulovou kolekciou aj podpora nezávislých dizajnérov a miestnych firiem v strednej Európe, odkiaľ dané nadčasové originály reprezentujúce túto dobu, aj pochádzajú.

VIDEO: Nahliadnite do zákulisia toho, ako sa prelína história 30. rokov s modernou noblesnou klasikou

- Najčítanejšie -