Presunúť na hlavný obsah

Dad shoes, kozačky, či trendy boots sú tu s nami niekoľko sezón: A stále sa vďaka nim stanete stredobodom pozornosti

Móda

Najštýlovejšie a zároveň sú tu s nami hádam najviac sezón. Pozrite sa ako nosiť topánky, ktoré by vám v jesennom šatníku rozhodne nemali chýbať.

Rafinovanosť a pohodlnosť sa nevylučuje

Jeseň vo všeobecnosti patrí medzi najinšpiratívnejšie obdobie. A platí to aj vo svete módy. Nesie so sebou množstvo trendov a rôznych variácií. Zároveň ponúka veľkú dávku slobody. 

Ankle boots patria azda medzi najobľúbenejšie jesenné topánky u žien vôbec. Dajú sa jednoducho kombinovať so šatami, sukňami, ale aj s nohavicami. Jeansy sú pri nich TOP voľbou, rovnako ako oversize kabáty. Sú jasným dôkazom toho, že rafinovanosť a pohodlnosť sa nevylučuje. Páve naopak.

Inšpirujte sa: VIDEO: Topánky na jeseň/zimu 2020/2021, ktoré bodujú v uliciach: Po ktorých siahnete túto sezónu vy?

Klasika, ktorá nesklame

Ak chcete byť trendy a sexi, jednoznačnou voľbou sú práve kozačky nad kolená. Najlepšie vyzerajú v čiernej, či zemitých tónoch ako je hnedá alebo sivá. Nezabúdajte, že keďže sú výrazné a pútajú pozornosť, platí v tomto prípade menej je viac. Držte sa tohto pravidla. Vtedy vám v priebehu pár, sekúnd dodajú šmrnc a aj nudný outfit premenia na výnimočný.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Mäkké svetre ako od babičky: Aké kúsky dominujú na jeseň?

Tenisky s hrubou podrážkou ovládli opäť tohtoročné jesenné topánkové variácie. Nájdete ich v portfóliu ikonických značiek, či na nohách rôznych známych tvárí. A my sa ani nedivíme. Dad shoes sú mimoriadne pohodlné, no zároveň pôsobia veľmi chic. Nosia sa v bielej, čiernej, avšak aj žiarivé farby sú pri nich v kurze. Tak čo máte už svojho favorita?

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe