Presunúť na hlavný obsah

Nahota je pre mňa prirodzená a nevidím dôvod, prečo sa hanbiť: Budúcu mamu Emily Ratajkowski mnohí nechápu

Zahraničné celebrity

Extrovertná, extravagantná a svojská. Presne taká je modelka Emily Ratajkowski. A hoci sa čoskoro stane mamou, meniť sa nemieni.

Moje telo je pre mňa posvätné, nevidím dôvod, prečo ho však skrývať 

Herečka a modelka Emily Ratajkowski je asi prototypom dokonalej ženy, pre veľké percento mužov. Môže sa pochváliť exotickým vzhľadom, dokonalými krivkami, sexi pohľadom a v neposlednom rade krásnou hrivou. Navyše stále vyzerá ako dievčatko. Nežne, rafinovane a sexi zároveň. No a  ako bonus, nahota je niečo, čo nepovažuje Emily za tabu. 

V niekoľkých rozhovoroch sa vyjadrila, že to k životu patrí a netreba sa tváriť, že niečo také neexistuje. Dokonca nafotila v danom duchu už aj niekoľko šteklivých kampaní. "Na svoje telo som patrične hrdá a nevidím dôvod, prečo ho neukázať. Neprekáža to môjmu mužovi, prečo by to malo prekážať mne. Som sama so sebou spokojná a navyše, nebudeme si klamať. Aj telo predáva. A dá sa na tom aj celkom slušne zaro biť," prezradila v rozhovore pre magazín People. 

"Vážim si samu seba, moje telo je pre mňa posvätné, no zároveň to beriem len ako job a jemnú  provokáciu. Neukazujem viac ako treba a rozhodne to nemienim meniť. Všetci sa ma na to teraz vo veľkom pýtajú, keďže sa naša rodina rozrastie." 

Neprehliadnite: Najkrajšia panovníčka sveta oslavuje 50 rokov. Pozrite sa, ako vyzerá jordánska kráľovná Rania

 

Aj keď sa žena stane matkou, mala by zostať v prvom rade ženou

Známa kráska len nedávno oznámila fanúšikom, že sa stane mamou, no šteklivými fotkami provokuje naďalej. Stretla sa už aj s komentármi, že v jej stave sa to už nehodí, no ona to tak ani náhodou nevidí.

Neprehliadnite: Schwarzkopf Elite Model Look 2020 pozná svojich víťazov: Predstavujeme vám nové tváre modelingu!

"Som pyšná na seba a svoje telo. Áno a teraz obzvlášť. No a nechápem, čo mám teraz odrazu skrývať. To že sa stanem matkou, nemení moju osobnosť ani vnímanie sveta. A myslím si, že ženy akosi zabúdajú na seba, keď sa stanú matkami. Ja to tak určite nechcem. Žena musí byť sexi a ženou. Za každých okolností a v každom životnom období. Teda ak si chcete udržať chlapa určite.  Aspoň to je môj pohľad."

- Najčítanejšie -