Presunúť na hlavný obsah

Hiking boots ako hit roka 2021: Pohrajte sa s nimi pri elegantných modeloch, no skvele doplnia aj streetové kreácie

Móda

Minulú sezónu žiarili chelsea boots, túto ich vyššia a streetovejšia verzia. Ako ich nosiť a kedy vás rozhodne nesklamú?

Do mesta aj do hôr

Azda to najlepšie vystihuje, tento typ topánok. Sú absolútne multifunkčné. Ak ich viete správne kombinovať, poslúžia vám na akúkoľvek príležitosť. Dokonca aj pri elegantnom outfite.

Neprehliadnite: Ako zladiť korunu krásy k outfitu: Podčiarnite svoj look práve účesom

Avšak táto streetová verzia je do chladných dní, absolútne bezchybnou voľbou. Nebojte sa ani rôznych farebných akcentov. Dokážu skvele rozžiariť bežný a všedný deň.

Aj vďaka jednému kúsku, dokážete vybočiť z radu

Nedržte sa striktne jedného štýlu, pohrajte sa s elegantnými modelmi, v kombinácii s extravagantnejšími doplnkami. Práve takým, môže byť duo, v podobe extra minimalistického kabáta a outdoorových hiking boots.

V tomto prípade však siahnite po klasickej čiernej. Potrebujete svoj look len oživiť. Aj na prvý pohľad nezlúčiteľné kúsky, tak dokážu vytvoriť krásny celok.

Originalita a ženskosť

Aj v týchto topánkach, dokážete podporiť ženskosť a pôvab. Nebojte sa vziať si k nim sako, šortky. Chce to síce istú dávku odvahy, no budete vyzerať skvele.

Prečítajte si: Farba roka 2021: Tieto dve kombinácie nás budú sprevádzať v nádeji na lepšie zajtrajšky

Myslite však na to, že čím sú hiking boots vyššie, tým viac skracujú nohy. Preto aj to zohľadnite pri tvorbe svojho looku. Konkrétne táto verzia, pristane práve skôr vysokým ženám

- Najčítanejšie -