Presunúť na hlavný obsah

Valentínske darčeky nielen pre vašu polovičku, ale aj pre mamu, či najmenších: Týmto si získate každého člena rodiny

Krása

Ak ešte nemáte niečo, čím potešiť svoju polovičku na Valentína, máme pre vás zopár tipov. Áno, kvety a spodná bielizeň sú klasika. No čo to poňať tento rok trochu netradične?

Láska plná kvetov od Flower Society

Kvety sú síce na Valentína akousi klasikou, ale tieto od Flower Society, majú v sebe predsa len niečo navyše. Okrem dokonalej vône a krásy si vašu polovičku určite získajú aj tým, že sa vďaka takejto kytici môže sama realizovať.

V ich kvetinových boxoch, nás osobne dostali sezónne kvety a zeleň, ktoré si môžete naaranžovať podľa svojich predstáv. Takže, to že by sa kytica nepáčila je nemožné. Kreatívne, netradičné a voňavé! Rozhodne potešíte všetky ženy vášho života. Od dcéry, manželky až po mamu.

Bielizeň pre bohémky od Louise Misha

Spodná bielizeň sa s Valentínom skrátka spája. Čo tak tento rok staviť na niečo skutočne výnimočné? Táto saténová súprava od Louise Misha je jednoducho láska na prvý pohľad. Ručná práca, prepracované detaily a nádherné odtiene. 

Navyše je mimoriadne príjemná na dotyk. No a v ich kolekcii nájdete na fotkách reálne ženy, takže si môžete byť istí, že tieto kúsky naozaj skvele sedia.

Vzácne kamene tak trochu inak

Guasha kamene sú aktuálne veľkým hitom. Ak neviete čím potešiť svoju mamu či svokru, tento darček, bude určite správnou voľbou. Pre pleť sú takým malým zázrakom. Rozjasnia, vyhladia vrásky a zlepšia kontúry tváre. 

A ak k nim zvolíte aj nejaký voňavý krémik od Smyssly, vznikne hotová alchýmia, ktorú každá žena ocení. Kvalitná kozmetika nikdy nesklame a táto je navyše prírodná a citlivá nielen k pokožke, ale aj planéte.

Rozprávkové Macramé hojdačky od Milk Lab

Na Valentína netreba zabúdať ani na najmenšie lásky. Verte, že deti všetkých vekových kategórií, si tieto hojdačky od Milk Lab zamilujú. Sú vyrábané s láskou a starostlivosťou talentovanými remeselníkmi Veronicou, Yersim, Martinom, Davidom a Alonsom. Vankúšiky do nich šije Maria, babička a skvelá krajčírka. Toto je vec, ktorú nekupujete na jednu sezónu, ale jej pridaná hodnota je práve tá generačná. A môžete si z toho urobiť aj zvyk.

Ak ju darujete dcérke na Valentína, keď vyrastie, môže to práve v tento deň, darovať ona svojim deťom. Deti milujú rozprávky a príbehy. A takto si vytvoríte ten vlastný.

Slovenské, romantické a comfy pyžamá od Drobne

Tri talentované sestry - Zuzka, Katka a Terezka, si splnili svoj sen a založili módnu značku „Drobne“. Takže ak hľadáte niečo udržateľné a lokálne, toto je ono.

Ich nová kolekcia hodvábnych pyžamiek, ktoré sú comfy a chic je skrátka výnimočná. A presne tak sa v ňom aj žena bude cítiť. Navyše jej takto, urobíte vlastne každý jeden deň špeciálny.

Výnimočný šperk pre výnimočnú ženu z Diagram Concept Store

Pokiaľ hľadáte na sviatok zamilovaných, naozaj výnimočný šperk, zavítajte do nádherného, dizajnové obchodíku - Diagram Concept Store. Nájdete tam skutočne výnimočné kúsky, ktoré sa vyznačujú nielen jedinečnosťou, ale ale aj ručnou prácou. 

Tento prstienok od šperkárky Hany Kašičkovej je nielen rozkošný, ale aj originálny. No a takýto kúsok je práve vďaka ručnej práci, úplným unikátom. To my ženy, vždy vieme oceniť. 

- Najčítanejšie -