Presunúť na hlavný obsah

Knižné tipy, ktoré by ste mali mať na svojom nočnom stolíku: Inšpiratívne a fenomenálne zároveň

Zábava

Ak patríte medzi milovníčky čítania, tieto tituly by rozhodne mali byť vo vašej knižnici. Autentické, plné napätia, emócií a pravdy zároveň.

Silvia Avallone - Odkiaľ je život dokonalý

V tejto knihe nájdete na jednom mieste hádam všetky úskalia života. Od dospievania v chudobe, hľadanie vlastného miesta v živote, absencie otca, náročných vzťahov, nechceného tehotenstvo až po vytúžené dieťa. To je len zlomok tém, ktoré autorka rozohráva v tomto románe.

Celý dej sa odohráva v Bologni. Veret, že riadky budete doslova hltať jedným dychom a mnohé myšlienky si budete chcieť pamätať. Mimoriadne silná kniha a emotívna kniha, z ktorej cítiť Taliansko.

Neprehliadnite: Pripravte sa na Vianoce v predstihu: Čo darovať vášmu milovanému, mame, svokre a čím zabodujete u ženy svojho života?

Jón Kalman Stefánsson - Príbeh o Áste

Príbeh o Áste je rozprávaním o medziľudských vzťahoch, rodine a životných príbehoch, láskach, túžbach, ale aj sklamaniach. Úplne sa ponoríte do príbehu, nasajete svojskú atmosféru Islandu a obohatíte sa o množstvo nádherných myšlienok. Táto kniha vám skrátka nemôže chýbať.

Yuval Noah Harari - 21 lekcií pre 21. storočie

Obľúbený a populárny antropológ Yuval Noah Harari  tentokrát pozýva na cestu hľadania odpovedí na  podstatné a kľúčové otázky dnešnej spoločnosti a sveta. Základná, ktorú si kladie je jasne zadefinovaná.  

Sme ešte schopní rozumieť svetu, ktorý sme si sami vytvorili? Táto kniha ponúka otvorený pohľad na súčasnosť a všetko, čo sa okolo nás deje.

Inšpirujte sa: Tipy na vianočné darčeky podľa Kate Middleton: Na čo sama vojvodkyňa nedá každý rok dopustiť?

 

- Najčítanejšie -