Presunúť na hlavný obsah

5 splnených prianí: Toto by vám pod stromčekom rozhodne nemalo chýbať

Zábava

Vianoce sú čarovným obdobím, kedy sa snažíme plniť si veľké sny a túžby. Je čas si dopriať, to po čom ste vždy túžili. Tieto darčeky stoja určite za hriech. A áno, stíhate ich ešte pod stromček.

1. Medailón, ktorý zaznamená vaše dôležité okamihy

Bepart studio je slovenská značka so zameraním na ručne vyrábané šperky z drahých kovov tradičnými zlatníckymi technikami, je absolútnou špičkou toho, čo náš trh ponúka. Samotná značka bola založená v roku 2012 Petrou Arbetovou.

Každý jeden šperk je určený na denné nosenie so zameraním na dizajn, materiál a pohodlie, navyše je vyrábaný s láskou a je mu venovaná osobitná pozornosť s dôrazom na detail, ktorý zahŕňajú prirodzené nedokonalosti ručnej práce. Pokiaľ teda hľadáte výnimočnosť a unikátnosť - tu ju nájdete.

2. Niche parfumy 

Tak tieto austrálske parfumy sú absolútne unikátne. Patria do kategórie niche parfumov. Dostane vás ich podmanivá, špecifická vôna, ktorá je síce iná, no práve to ju robí výnimočnou.

Podľahnite čaru cédrového dreva v kombinácii s jazmínom, či jemnejšej variante, ktorej srdce tvorí ruža. Navyše ich filozofia je prírodná a vegánska. Nájdete ich v limitovanom počte v dizajnovom obchodíku v Diagrame v Bratislave. 

3. Darčeková poukážka do salónu krásy

Darčeková poukážka do salóna krásy je niečo, čo si získa nejedno ženské srdce. Pokiaľ teda chcete naozaj svoju polovičku, mamu, či svokru potešiť, darujte im zážitok. V podobe rozmaznávania, pocitu výnimočnosti, luxusu a 100% starostlivosti.

Beauty salón DNJ DNA, navyše aktuálne ponúka možnosť každý jeden voucher navýšiť o 30% a to sa veru tiež počíta, no nie?

4. Osobný šperk

Pokiaľ hľadáte šperk, ktorý je skutočne krásny a veľmi osobný, ten od Anny Kristiny Sion, bude dané atribúty rozhodne spĺňať. Jej náramok "Initials bracelet I." s poskladanými iniciálami podľa zadania, totiž naozaj výnimočný je.

Jeho jedinečnosť spočíva v neobvyklom pevnom prepojení písmen. Sila, integrita, láska je spojenie niečoho, čo vytvára dokonalú esenciu jedinečnosti.

5. Darujte spomienku

Dnes si veľa ľudí nechá fotky v počítači, nikdy si ich už nevytlačí alebo málokedy prezrie a pritom je za nimi tak veľa krásnych spomienok. A práve toto inšpirovalo mladý pár, k vytvoreniu niečoho, priam idylického.

Ručne robený fotoalbum Treaf, s vlastným venovaním, je skvelou, netradičnou voľbou. Budete mať svoje fotky a spomienky na jednom mieste, aby sme sa k nim mohli kedykoľvek vrátiť.

- Najčítanejšie -