Presunúť na hlavný obsah

Od extrému k nositeľnosti: Maximalizmus sa vracia do hry

Móda

Oversize kabáty, bundy, svetre aktuálne kraľujú módnym trendom. Ako ich však nosiť aby ste si zachovali sexi vzhľad a pritom boli stále IN?

Tón v tóne - klasika, ktorou nič nepokazíte

Áno, trend oversize kabátov, sa z minulého roku presúva aj do tohto. No aj najmä tých vo verzii teddy bear.

Keďže takýto kúsok je sám o sebe výrazným, ideálne je voliť skôr zemitejšie a tlmenejšie farby. Dobrou voľbou je siahnuť po overenej klasike - tón v tóne. Takisto šetrite, čo sa týka oblasti doplnkov. Menej je viac, tu platí dvojnásobne.

Prečítajte si: Dcéra Heidy Klum sa objavila na titulke časopisu. Jej krása vám vyrazí dych

Spojenie minimalizmu a unisexových kúskov, nikdy nesklame

Vrstvenie k zime jednoducho patríPokojne si vyberajte jednoduchšie kúsky, s ktorými dokážete krásne vrámci vrstvenia variovať.

Navyše unisexové modely sú tiež už nejednu sezónu veľkým miľníkom v móde. Takže pokojne využite aj niečo zo šatníka svojej polovičky.  

Keď sa snúbi extravagancia s nositeľnosťou

Toto je verzia pre odvážnejšie ženy, ktoré majú extravaganciu v krvi. O pohľady okolia, v takomto kabáte, určite núdzu mať nebudete.

Zásadou však je voliť k nemu čo najnenápadnejšie kúsky, vrámci zvyšku stylingu. Len tak si zachováte symbiózu trendu a nositeľnosti. 

Prečítajte si: Coffee time: Ťavie odtiene kašmíru, kože, vlny a hodvábu sú kúsky, ktoré treba zaradiť do zimného šatníka

Svetre, ktoré si stabilne držia svoje pozície a nevychádzajú z módy

Oversize svetre v zime stále kraľujú rebríčkom, čo sa týka must - have kúskov. Dajú sa využiť v denných outfitoch, ale aj v kombinácii s najrôznejšími trendy kúskami.

Sú tiež fajn voľbou, keď sa vám nechce vymýšľať komplikovaný outfit, ale zaujať.  Dlhšie kúsky, môžete využiť napríklad aj ako šaty, pod ktoré si stačí dať len hrubšie pančušky či legíny.

- Najčítanejšie -