Presunúť na hlavný obsah

Coffee time: Ťavie odtiene kašmíru, kože, vlny a hodvábu sú kúsky, ktoré treba zaradiť do zimného šatníka

Móda

Zima je tu naozaj čoskoro a tak je dôležité oživiť aj svoj šatník kúskami, ktoré sú pohodlné a chic. Pozrite sa, čo by ste si rozhodne mali túto sezónu zaobstarať.

Áno, neutrálne farby sú aktuálne na vrchole popularity, pričom dnes už môžeme povedať, že hnedá vedie prím. Všetky jej odtiene sú ako stvorené do zimného šatníka. Takouto kúpou teda určite neurobíte krok vedľa.  

Doplňte ich sviežimi dizajnami, ktoré vybalansujú celkový "wau" efekt

Skvelé je, že ju pokojne môžete nosiť tón v tóne, ale kombinovať v rôznych odtieňových variáciách. Zamerajte sa na rôzne štruktúry. Nebojte sa kombinácie hodvábu, či vlny. Je nielen príjemná na nosenie, ale vyčaruje skvelý look. 

Takéto kúsky sú nadčasové, nestarnúce a keď k ním pridáte svieže doplnky, docielite skutočne trendy styling.

Inšpirujte sa: VIDEO: Topánky na jeseň/zimu 2020/2021, ktoré bodujú v uliciach: Po ktorých siahnete túto sezónu vy?

Neutrálne tóny na vrchole popularity

Nielen odtiene hnedej, ale aj sivá a biela sú naozaj IN. V podstate všetky zemité farby.  Dokážete ich jednoducho zladiť, svedčí im minimalistický dizajn, ale aj mierna dávka rebélie. Sú typické pre šatníky Franzúziek, ktoré na ne roky nedajú dopustiť. Tieto ženy možno nazvať prikopníčkami v daných odtieňoch. 

Čo sa týka materiálov, vyniknú na koži, hodvábe, vlne, či kašmíre. Elegantné hodvábne blúzky noste s hrubšími svetrami, minimalistickými kabátmi, no nebojte sa ani spomínanej kože. Tá vyzerá perfektne s vlnou, či kašmírom. 

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Mäkké svetre ako od babičky: Aké kúsky dominujú na jeseň?

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe