Presunúť na hlavný obsah

Veľkonočné dekorácie a jarné kvety, ktorým neodoláte. Ako premeniť svoje bývanie na Veľkú noc

Bývanie

Veľkonočné sviatky sú zároveň akýmsi vítaním jari. Všetci sa už nevieme dočkať najkrajšieho obdobia v roku a tak je čas premeniť aj svoje príbytky do prírodného ducha.

Veľká noc nepatrí práve medzi najobľúbenejšie sviatky, no nikdy by sme nemali zabúdať na naše tradície. Zvyky našich predkov by sme si mali ctiť a nech už ju vnímate akokoľvek, určite si každý príde na svoje aspoň pri výzdobe svojho príbytku. Jarné kvety, bahniatka alebo magnólie a zdobené vajíčka symbolizujú nový život a nové začiatky.

Vyskúšajte tento recept: Veľkonočná vianočka s mandľami podľa domácej receptúry: Chutný recept, ktorý si zamilujete

Remeselne zhotovené detaily

Veľkonočná atmosféra zameraná na detaily a rodinnú pohodu. Dekorácie v prírodných motívoch a tón v tóne je nenápadnou, ale veľmi pôsobivou výzdobou, ktorú ocenia predovšetkým rodinne založení ľudia.  Remeselne zhotovené dekorácie dodajú domovu pocit nostalgie a spolupatričnosti s predošlými generáciami. 

Kvety vnášajú nádej

Stolovanie vnáša na rodinné posedenia slávnostnejšiu atmosféru. Slávnostný však neznamená automaticky gýčový. Jar a Veľká noc je predovšetkým o prebúdzaní sa prírody a ak chcete vniesť do vášho príbytku viac energie, zamerajte sa na prírodné motívy a kvety. Retro prvky na obrusoch  vytvárajú rodinnú harmóniu a spätosť s prírodou, ktorú teraz tak veľmi oceňujeme. Spomedzi materiálov odporúčame jednoznačne 100% bavlnu.

Veľkonočné ozdoby 

Stolovanie tvoria dekorácie. Veľká noc sa tento rok drží v jemných pastelových tónoch v kombinácii s prírodným drevom a materiálmi. Vajíčka v jemných štruktúrach a sfarbení sú ideálnym spoločníkom na bahniatka alebo magnólie vo váze. Veľkonočná atmosféra vďaka jednoduchým detailom. 

Zásobník na vajíčka 

Zásobník na vajíčka v tvare domčeka je príjemným spestrením každodenného života, najmä pokiaľ máte deti. Vajíčka sú symbolom Veľkej noci a ponúkajú priestor na množstvo aktivít. Ak teda túžite  po niečom neobvyklom, určite vám urobí radosť aj takáto dekorácia.

Život vo váze

Vonku sa prebúdza nový život a kúsok prírody dodá človeku vždy pozitívny vibe. Váza s lešteným skleneným efektom je ideálnym doplnkom do bytu pre umiestnenie kúsku jarných kvetov, bahniatok alebo magnólie. Ideálne spojenie.

Neprehliadnite: VIDEO: Veľká noc je za dverami: Uviažte si vlastný veľkonočný veniec, ktorý rozžiari váš interiér

- Najčítanejšie -