Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Kristen Stewart tvárou CHANEL Métiers d’art 2020/21: Symbolizuje silné ženy, ktoré sa stretávali na zámku

Móda

Herečka a ambasádorka CHANEL Kristen Stewart stelesňuje silné ženy, ktoré sa stretávali na zámku Château des Dames.

The Château de Chenonceau dýcha svojou históriou a svojimi tajomstvami v kolekcii CHANEL Métiers d’art 2020/21. Po predstavení kolekcie v decembri 2020, ktorá sa nakrúcala v galérii s čierno-bielou šachovnicovou podlahou, pokračuje v objavovaní Château des Dames: herečka a ambasádorka CHANEL Kristen Stewart pred objektívom fotografa Juergena Tellera.

Kristen bola v spomínanej kolekcii vtedy jedinou pozvanou hostkou do priestorov renesančného zámku s romantickým nádychom.

Čítajte viac: VIDEO: Kolekcia CHANEL Métiers d’art 2020/2021: Predlohou sa stal film Angelika, modelky kráčali ako dámy po šachovnici

VIDEO: CHANEL Métiers d’art 2020/21

 

Na jesennom pozadí miešajúcom prírodu a architektúru okolo zámku a jeho parku vyjadrujú tieto fotografie modernosť kolekcie, ktorú predstavila Virginie Viard s podporou savoir-faire CHANEL Métiers d'art vrátane Lesage, Montex, Lemarié, Lognon, Goossens, Maison Michel a Massaro.

Umelecká riaditeľka módnych kolekcií CHANEL spája rôzne inšpirácie a epochy v štýle, ktorý je ako rock – čierna kožená bunda zdobená perlami, cvočkami a gombíkmi s drahokamami sa nosí cez čierne šaty z organzy, ktoré hrajú priehľadnosťou, a to je romantické. Slonovinová čipkovaná blúzka s čiernou šifónovou sukňou a vyšívaným opaskom predstavujúcim fasádu zámku. Dlhý čierny zamatový kabát odhaľuje saténové manžety s prešívaným motívom, zatiaľ čo hodvábne tylové šaty s flounovaným šifónovým golierom a manžetami sú zdobené mriežkami prerušovanými zlatými korálkami s odkazom na renesanciu a kódexy domu. Bunda CHANEL je nanovo interpretovaná ako telo kostýmu, v bielom a zlatom tvídovom prevedení zvýraznená vyšívaným lemovaním.

Neprehliadnite: VIDEO: CHANEL Cruise 2021/2022: Keď sa stretne francúzska elegancia a punk v podaní Virginie Viard

Kampaň, ktorú stelesňuje Kristen Stewart, evokuje podobu žien, ktoré žili v Château de Chenonceau, od Kataríny de ‘Medici po Diane de Poitiers, ako aj podobu súčasných žien. Neustále znovuobjavená kreativitou Virginie Viard a dialógom, ktorý udržiava s Métiers d'art, je to oslava žien, detailu a sofistikovanosti.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe