Presunúť na hlavný obsah

Magická letná párty realitou: Na týchto miestach sa dočkáte oslavy ako z rozprávky

Cestovanie

Ak hľadáte miesto na skutočne výnimočnú letnú oslavu, tu si prídete na svoje. Miestami si budete pripadať, že ani nie ste na Slovensku. Je len na vás, aký typ oslavy chystáte.

Your hidden paradise

Kde: Kvetoslavov

Na tomto mieste is budete pripadať ako na dovolenke v Karibiku. Až sa človeku nechce veriť, že niečo takéto máme na Slovensku. Dokonalé prázdninové mini mestečko, kde je všetko premyslené do posledného detailu.

Piesok, palmy, domčeky so slamennými strechami, priestor na schladenie vodou a perfektný prístup majiteľov, robí z Your hidden paradise, raj na zemi. Magickejšie miesto na letnú párty nenájdete.

Wiegerova vila

Kde: Svätý Jur

Nádych južného Francúzska a filmovej atmosféry, kde sa snúbi romantické prostredie s domácim a ľudským prístupom, to je Wiegerova vila. Samotné umiestnenie vily na kopci, nad vinohradmi a Svätým Jurom človeka okamžite nadchne. O vás a vašich hostí, tu bude perfektne postarané vo všetkých ohľadoch. Budete si tu pripadať ako v úplne inom svete, to nám verte.

Každý detail, každá dekorácia, či kus nábytku sú citlivo zasadené do daného prostredia, ktoré je priam idylické. Takže ak máte vysnívanú oslavu v malebnom Toskánsku, teraz nemusíte cestovať tisíc kilometrov, ale viete ju pripraviť aj kúsok od hlavného mesta. 

Pod Gaštankou

Kde: Modra

Spojenie autentickej prírody, čistoty, s duchom elegancie a pocitom domova. To všetko nájdete Pod Gaštankou v objatí Malých Karpát. Toto miesto je rodinným dielom a cítiť to na každom kroku. Pri organizovaní oslavy vám pomôžu v každom ohľade, tak aby bolo všetko podľa vašich očakávaní. Ak chcete párty vonku, obkolesení len lúkami a krásnymi výhľadmi, tu ste správne. 

Magická krajina jednorožcov

Kde: Bratislava 

Odštartujte magické leto spolu s deťmi v dúhovej krajine jednorožcov, ktorá na vás čaká pri zadnom vstupe do nákupného centra Aupark Bratislava, pri Sade Janka Kráľa. Stačí prejsť veľkou oblúkovou dúhovou bránou a ocitnete sa na mieste, kde si oddýchnete, a zároveň sa vaše deti vybláznia do sýtosti. V outdoorovej zóne sú pripravené dva foto kútiky, vďaka ktorým pribudnú do vášho rodinného albumu skutočne originálne fotografie. Odfotiť sa je možné pri nadrozmernom veľkom rohu jednorožca, alebo môžete vojsť do vzdušnej a elegantnej farebnej kocky, ktorej fotografia sa na Instagrame určite nestratí.  

DUBoDOM

Kde: Svätý Jur

Pokiaľ si túžite vychutnať ticho a pokoj lesa, viníc, malokarpatskej prírody, tak lepšia adresa nie je. V nádhernom domčeku na strome - DUBoDOMe, si pripravíte skutočne štýlovú hostinu, pre celú rodinu s puncom výnimočnosti.

Dokonca si tu viete dopriať miestu vinársku i gastronomickú kultúru, ktorú sám majiteľ, rád svojim hosťom sprostredkuje. Na terase sa nachádza „dubogril“ a kúpacia kaďa na spríjemnenie chvíľ na čerstvom vzduchu, čo sa tiež počíta. Ak chystáte menšiu komornejšiu oslavu a ide vám skôr o atmosféru, toto miesto je to na to ako stvorené.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe