Presunúť na hlavný obsah

CHANEL otvára svoj prvý „POP UP“ butik v Marbelle: Pripomína súkromnú prímorskú vilu

Cestovanie

Ak sa chystáte toto leto do Španielska na miesto s najkrajším západom slnka, Marbellu, zavítajte do novootvoreného „POP UP“ butiku CHANEL.

Vyhlásené španielske letovisko a dovolenková destinácia bohatá na históriu, Marbella, sa stala miestom, kde CHANEL otvoril svoj ďalší „POP UP“ butik. V Andalúzii, na pobreží Stredozemného mora pripomína tento butik súkromnú prímorskú vilu - rajská záhrada, uvoľnená andalúzska nálada. To všetko prirodzene zaliate svetlom, naplnené pokojným a príjemným prostredím s dotykmi prírodných zemitých materiálov v kombinácii s bujnou vegetáciou.

Čítajte tiež: CHANEL v Saint-Tropez láka dovolenkovou atmosférou: Sezónny butik na juhu Francúzska je oázou pokoja

Hostia sú vítaní v butiku na hotelovej terase a potom, ako sa dostanú dovnútra do salónových priestorov, obklopujú ich pohodlné pohovky, ktoré nabádajú k tomu, aby si obzreli najnovšie kolekcie, topánky a doplnky.

V butiku nájdu kolekciu CHANEL COCO BEACH 2021 - exkluzívne len vo vybraných butikoch po celom svete. Ďalej Ready-to-Wear kolekciu jar/leto 2021, kolekciu Métiers d'art Le Château des Dames“. V butiku sa tiež nachádza výber kabeliek a doplnkov, vrátane J12 Watch  a šperkov COCO CRUSH Fine Jewellery, ako aj kolekcia vôní LES EAUX  a symbolický parfum CHANEL N ° 5, ktorý tento rok oslavuje 100. výročie.

Mohlo by vás zaujímať: Coco Chanel a jej život v obklopení anglickej smotánky: Vôňa, ktorá vás prenesie späť v čase

CHANEL s radosťou víta klientov v sezónnom butiku v Marbelle od 9. júla do septembra.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe