Presunúť na hlavný obsah

CHANEL v Saint-Tropez láka dovolenkovou atmosférou: Sezónny butik na juhu Francúzska je oázou pokoja

Móda

S príchodom leta je CHANEL späť vo svojom sezónnom butiku v Saint-Tropez. Súkromný mestský dom La Mistralée v samom srdci dediny dostal nový dekor inšpirovaný domom Gabrielle Chanel a najnovšími kolekciami navrhnutými Virginie Viard.

S príchodom leta je CHANEL späť vo svojom sezónnom butiku v Saint-Tropez. Súkromný mestský dom La Mistralée v samom srdci dediny dostal nový dekor inšpirovaný domom Gabrielle Chanel a najnovšími kolekciami navrhnutými kreatívnou riaditeľkou Virginiou Viard.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: CHANEL Cruise 2021/2022: Keď sa stretne francúzska elegancia a punk v podaní Virginie Viard

Butik na juh Francúzska v stredomorskom duchu

V príjemnej atmosfére sú materiály ponorené do stredomorského ducha - terazzo, zellīj, ľan, drevo... harmónia sofistikovaných kódov CHANEL ako tvíd a odtiene bielej, béžovej, čiernej a púdrovo ružovej. Všetka elegancia dovolenkového domu na juhu Francúzska sa prejavuje od chodby po verandu, od salónov po záhradu cez dom pri bazéne.

Moderný elegantný dizajn nedotknutý časom

V každej miestnosti butiku, ktorý je usporiadaný do podoby vily, je béžová a biela terazzová podlaha vylepšená vlysom ​​z čierneho mramoru. Biele steny sú zdobené rámami. Konferenčné stolíky a knižnica sú zariadené na chodbe a vystavujú sa v nej slnečné okuliare, ako aj výber parfumov a kozmetických produktov.

Hlavná miestnosť rozdelená na dva odlišné priestory víta svojich návštevníkov okolo veľkého kruhového stola osvetleného lustrom od Goossensa. Pokračuje do elegantného salónika s krbom a veľkými pohovkami čalúnenými bielym tvídom. V tomto dvojpriestore biele drevené vybavenie s čiernym zellīj a dubovou intarziou rámujú siluety kolekcie Ready-to-Wear jar-leto 2021 prezentované na koľajničkách.

Klienti a hostia objavia ďalšie modely z kolekcie na verande. Uprostred priestoru nájdete najnovšie kreácie sezóny, zatiaľ čo vitríny zobrazujú škálu šperkov CHANEL z kolekcie COCO CRUSH a  hodinky vrátane značiek J12, BOY · FRIEND, CODE COCO a PREMIÈRE.

Neprehliadnite: VIDEO: CHANEL Haute Couture jar/leto 2021. Rodinné stretnutia všetkých generácií

Kvetinové motívy prepletené s kaméliami a dvojitým C

Exteriér butiku je doslova pozvánkou na relaxáciu na slnku na ležadlách a kreslách pri bazéne alebo na terase pri dome pri bazéne. V grafickom dekore budú tieto topánky domovom topánok sezóny a kolekcie CHANEL COCO BEACH 2021, línie Ready-to-Wear venovanej pláži, ktorá sa tento rok zameriava na kvetinové motívy prepletené s kaméliami a dvojitým C.

Butik, ktorý je v letných mesiacoch preniknutý duchom rodinného domu, je skutočnou eskapádou, nedotknutou časom. Sezónny butik CHANEL v Saint-Tropez otvoril svoje brány 19. mája 2021.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe