Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Fotoalbum CHANEL Haute Couture SS2021. Anton Corbijn nafotil sériu portrétov tesne pred začiatkom show

Móda

Anton Corbijn zachytil ambasádorky CHANEL krátko pred show Haute Couture SS2021 a tiež modelky v duchu portrétov. Nenechajte si ujsť tieto exkluzívne snímky.

Virginie Viard vyzvala v rámci show Haute Couture CHANEL jar-leto 2021 2021 fotografa, filmára a grafického dizajnéra Antona Corbijna, aby zoskupil siluety zbierky do série „rodinných portrétov“, ktoré boli spojené do albumu s kaméliou na titulnej strane , tiež vykreslené holandským umelcom.

Inšpirujte sa: Od smrti legendárnej Coco Chanel ubehlo 50 rokov. Ako dokázala žena z detského domova zmeniť módny svet?

Na týchto fotografiách modelky z show pózujú v srdci nových Haute Couture salónov na 31 rue Cambon v Paríži, v interiéri vyzdobenom v duchu Gabrielle Chanel interiérovým dizajnérom menom Jacques Grange, ktoré boli slávnostne otvorené tento mesiac.

Ambasádorky CHANEL ako Marion Cotillard, Penélope Cruz, Vanessa Paradis, Lily-Rose Depp a Alma Jodorowsky ako aj priateľky domu Joana Preiss a Izïa Higelin boli oblečené v kreáciách z predchádzajúcch kolekcií CHANEL a zachytené vo výnimočnej scéne.

Mohlo by vás zaujímať: Jazdecké čižmy ovládli módu: Sú inšpirované Coco Chanel a ženy po celom svete ich nosia na rôzne spôsoby

VIDEO: CHANEL Haute Couture jar/leto 2021 v jednej minúte, ktorú natočil Anton Corbijn

- Najčítanejšie -