Presunúť na hlavný obsah

Nazrite dovnútra: CHANEL otvoril sezónny butik v lyžiarskom stredisku Courchevel

Móda

Sezónny butik CHANEL vo francúzskom lyžiarskom stredisku Courchevel pôsobí už na pohľad kúzelne. Jantárové odlesky písmen pred butikom lákajú nazrieť dovnútra.

Zlaté písmená CHANEL pred butikom rozsvietené jantárovými svetlami vytvára kúzelnú atmosféru v už tak magickom prostredí, akým je legendárne lyžiarske stredisko Courchevel. Stretáva sa tu spoločenská elita a celebrity z celého sveta, ktoré si radi spríjemnia lyžovačku aj inými aktivitami, ktoré k tomu patria. Butik s rozlohou 160 m2 na mieste Rocher láka nazrieť dovnútra. 

Prečítajte si: VIDEO: Kolekcia CHANEL Métiers d’art 2020/2021: Predlohou sa stal film Angelika, modelky kráčali ako dámy po šachovnici

V prízemí butiku, ktorého dominantou je tvíd a čierno-biela kombinácia vás privítajú siluety oblečené v kolekcii Ready-toWear jeseň/zima 2020/2021 a Cruise 2020/21, ako aj línia Coco Neige venovanej zimným športom a zjazdovkám a après-ski. 

V tomto grafickom dekore pokrytom veľkými zrkadlami predstavuje rad výklenkov tašky, doplnky, a výber hodiniek a šperkov z kolekcie Coco Crush. 

Schodisko z tepaného železa inšpirované schodiskom 31 rue Cambon vás pozýva, aby ste zostúpili v butiku o poschodie nižšie, ktoré je venované topánkam. Sú vystavené pozdĺž krokov v priestore pokrytom zrkadlami a odrážajú mystickú adresu módneho domu. Zamatové závesy a pufy z umelej kožušiny zvýraznené písmenami CHANEL dotvárajú túto minimalistickú a príjemnú atmosféru. 

Neprehliadnite: VIDEO: Pôvabná Keira Knightley opäť zahviezdila: Uprostred noci rozohráva hru zvádzania


 

- Najčítanejšie -