Presunúť na hlavný obsah

Títo muži patria medzi najžiarlivejších, no zároveň vám dajú materiálne všetko: S kým sa budete cítiť ako v zlatej klietke?

Zábava

Budete sa pri nich cítiť ako v bavlnke. Teda po materiálnej stránke určite. No vrámci emócií sú mimoriadne prudkí a ich žiarlivosť býva chronická. S kým to vo vzťahu, nebudete mať v tomto smere ružové?

To čo vidieť na povrchu je pre nich najpodstatnejšie

Život s nimi je ako jazda na kolotoči. V určitých momentoch si poviete, že lepšieho chlapa, ste si po svojom boku nemohli priať, inokedy by ste najradšej zutekali a už sa nevrátili. Sú veľmi zábavní, milí, radi na seba pútajú pozornosť, snažia sa robiť všetko pre to, aby ste po ich boku pôsobili šťastne. 

Neprehliadnite: Keď je v sexe drevo. Dopomôžte svojmu partnerovi jednoduchými trikmi

Radi a veľa do partnerky po svojom boku investujú. Nechávajú si záležať na tom, aby ste chodili oblečená v najnovších kúskoch, jedli v najlepších reštauráciách, jazdili na perfektnom aute, no má to je den háčik.

Robia to nielen pre vás, ale zároveň aj pre okolie. Ide o akési divadlo, ktoré potrebujú svojim známym odprezentovať. Na druhej strane sa však musíte pripraviť  aj na neustále kontroly z ich strany, minimálnu dávku trpezlivosti a empatie. Pokiaľ totiž nie je všetko podľa nich, prejavia sa. Žiaľ v tom negatívnom smere. 

Tomuto sa vo vzťahu s nimi nevyhnete

Hovoríme o mužoch narodených v znamení Leva a Škorpióna. Práve oni sú jednoznačne najžiarlivejší. Chýba im pochopenie, rozvaha a aj istá dávka empatie. Ich vlastné pocity sú pre nich všetkým a stavajú ich na najvyššiu priečku vo všetkom.

Nezaujíma ich váš názor ani pohľad na život. Keď niečo chcú, tvrdo za tým idú a nepozerajú na nič iné. To, čomu sa pri nich nevyhnete sú na žiarlivostné scény za úplné maličkosti. Budú vyvádzať skutočne za drobnosti, najmä ak veci pôjdu mimo ich nastavenú líniu. Takéto hádky a škriepky sa stanú sa absolútne konštantnou súčasťou vášho zväzku.

Prečítajte si: Sex ako dôležitý prvok vzťahu. Podľa čoho zistíte, či je dostatočne dobrý?

Teda pokiaľ budete svojho partnera vo všetkom počúvať, to neplatí. Len obmedzovanie v mnohých stránkach, v každej jednej oblasti, ustojí máloktorá žena. Lebo buďme k sebe úprimné, život v zlatej klietke, nie je asi ideálna vízia vzťahu do budúcnosti. Teda pre väčšinu žien určite nie. 

Máte s mužmi, narodenými v týchto znameniach, rovnaké skúsenosti?

spolu hlasovalo 98 ľudí

Áno
59
Nie
39

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe