Presunúť na hlavný obsah

Keď je možnosť ubrať si roky, prečo to nevyužiť. Najnovšie beauty novinky fungujú ako elixír mladosti

Krása

Beauty novinky, ktoré fungujú ako elixír mladosti. Prebuďte sa do rána bez opuchov a s vyhladenou pleťou.

Svet beauty noviniek neustále napreduje a čoraz viac sa zameriava na podstatu problému a následné riešenie. Všetko vychádza zvnútra a vedci z laboratórií sa snažia svojou nevyčerpateľnou energiou a úsilím urobiť všetko pre to, aby sme vyzerali mladšie čo najdlhšie, ako to len samotná veda dovoľuje. A posúvajú hranicu tohto veku neustále vyššie a vyššie. Úžasné, nie? Veď keď je možnosť ubrať si roky prirodzenou neinvazívnou cestou, prečo to nevyužiť.

Prečítajte si: Obrátená francúzska manikúra ako hit jesene: Elegantná a chic zároveň

Zloženie podobné ľudskej placente dodá pleti všetko

Sérum ISO Placenta od Biologique Recherche obsahuje aktívnu ingredienciu, Biomimetickú placentu, ktorá napodobňuje zloženie ľudskej placenty, čím dodáva pleti všetko, čo potrebuje na regeneráciu. Stimuluje kľúčové markery zapojené do epidermálnej obnovy a podporuje reštrukturalizáciu kože a nápravu jej mikroreliéfu. Upokojuje pokožku a redukuje začervenanie zapálených miest. Pomáha zlepšovať vzhľad starých aj nových stôp po akné. Pleť je vyhladená, regenerovaná a zjednotená. Treba podotknúť, že produkty Biologique Recherche si môžete zakúpiť až po dôkladnej konzultácii s odborníčkou v niektorom z ich autorizovaných salónov.

Perleťový krém zmierni opuchy

Novinka Sensai Total Eye Treatment dopĺňa a hreje pleť, čím zmierňuje vzhľad opuchov a vrások v okolí očí. Aplikujte očný krém ráno a večer. Používajte špachtličku a stačia dve kvapky veľkosti ryže pre obe oči. Dôležité sú tri body – nad obočím, horné viečka a dolné viečka. Jemnými krúživými pohybmi s tromi prstami masírujte a jemne pritlačte. Potom to zopakujte. Pocit prebudenia ráno je veľmi fresh a váš pohľad zostane krásne široko otvorený. 

Pena šetrná k pleti a bojujúca s voľnými radikálmi

Čistiaca pena CHANEL Eau De Mousse je šetrná k pleti a vďaka textúre peny, na ktorú sa ihneď po stlačení pumpičky voda premení eliminuje potrebu drhnúť a dráždiť pokožku. Pena obsahuje kombináciu dvoch aktívnych zložiek na morskej báze, ktoré rešpektujú jemnú rovnováhu pokožky: modré mikro riasy bojujúce proti znečisteniu a posilňujúci extrakt z morských salicornií. Prebytočný kožný maz, odumreté bunky či znečistenie pleti rôznymi časticami – najlepšie výsledky dosiahnete, ak ju každé ráno a večer vmasírujete do vlhkej pokožky a opláchnete.

Depigmentačné pleťové sérum

Pigmentové škvrny najčastejšie vznikajú zo slnečného žiarenia. Preto práve po lete prichádza obdobie, kedy sa odporúča venovať im pozornosť. Depigmentačné pleťové sérum ocenia najmä tie ženy, ktoré majú záujem potlačiť ich viditeľnosť. Vysokoúčinné sérum àla Palla  s vitamínom C a extraktmi zo schizandry čínskej a hamamelu virgínskeho je obohatené o revolučnú molekulu z prvého morského exopolysacharidu – EPS White. Táto látka postupne zosvetľuje nežiaduce pigmentové škvrny. Blokuje syntézu melanínu, ktorá je aktivovaná znečisteným prostredím, a redukuje aj vznik nových škvŕn.

Neprehliadnite: TOP účesy, ktoré by ste mali spoznať pred cestou ku kaderníkovi: Vyskúšajte jeden z nich

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe