Presunúť na hlavný obsah

Grunge glam líčenie ako odboj proti dokonalosti: Inšpirujte sa ako tento žiadaný look dosiahnuť

Krása

Pamätáte si na líčenie, ktoré mala vo väčšine prípadov na sebe topmodelka Kate Moss? Rozmazané čierne linky, dymové oči a väčší nános riasenky. Áno, o tom je grunge glam.

Dokonalá krása už nie je IN

Grunge líčenie je trend, ktorý bol veľkým hitom 90. rokov a aktuálne hlási obrovský comeback. Za jeho priekopníčku sa považuje Kate Moss a táto známa topmodelka je mu verná dodnes. Dymové líčenie, v kombinácii s rozmazanými čiernymi linkami a výraznou riasenkou je niečo, čo vám nezaberie veľa času, no zároveň je to mimoriadne trendy a chic. 

Grunge si skrátka zakladá na nedokonalosti. Ide o tzv. rozbitý make - up, ktorý je v aktuálnom období veľmi vítaným, keďže linky nemusia mať presnú kontúru, ale drobné prehrešky sú skrátka vítané. 

Ako na to - toto budete potrebovať

  • čiernu ceruzku  na oči, ktorú použijete na horné viečko a linku spodného
  • krémové očné tiene v tmavej, ideálne čiernej farbe
  • väčšia vrstva riasenky, ktorá grunge glam podčiarkne

Čo sa týka pier, tento štýl, vám neudáva, či zostať v nude tónoch, alebo siahnuť po obľúbenej červenej. Dovolené je všetko. Dôležité je to, ako sa vy sama v danom looku cítite. Rozhodne sa nesnažte o dokonalosť. Cieľom je vytvoriť nenútený, ležérny look, v ktorom ste sama sebou.

Neprehliadnite: TOP účesy, ktoré by ste mali spoznať pred cestou ku kaderníkovi: Vyskúšajte jeden z nich

Na to aby ste dosiahli fresh efekt na líčkach, určite nevynechajte bronzovú lícenku a dajte si pozor na to, ste zbytočne nenášali púder vo viacerých vrstvách.

Prečítajte si: Obrátená francúzska manikúra ako hit jesene: Elegantná a chic zároveň

Jediné, čo by ste si tým spôsobili by bolo zvýraznenie vrások. A po tom veru netúži zrejme žiadna z nás. Pri nanášaní púdru a make - upu sa držte pravidla, že menej je viac. Ostatné je na vás.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe