Presunúť na hlavný obsah

Grafické očné linky a výrazné líčenie: Pozrite sa, čo diktujú jesenné trendy a ako s nimi pracovať

Krása

Aby ste podčiarkli vlastnú krásu a osobnosť, stavte na jesenný trend, ktorý pristane každej žene. Avšak je treba myslieť na to, aké črty tváre máte a tomu look prispôsobiť.

Naberte odvahu a nechajte prejaviť svoju osobnosť

Táto jeseň bude priať ženám, ktorým nechýba odvaha. Odviažte sa, nechajte prejaviť dušu rebelky, ktorá je určite v každej jednej z nás. Jednoducho make - upom rozbite nudu a stereotyp, máte na to priestor. Výrazné líčenie je späť a grafické elementy sa stávajú viac ako žiadanými.

Prečítajte si: Naučte sa využívať kúzlo farieb vo svoj prospech: Červená do života prinesie vášeň, čierna vás ochráni

Ideálne je tento trend prispôsobiť svojmu vkusu. Minimalistky môžu začať prepracovanou linkou, kopírujúcou líniu oka, zvoliť výraznejší tieň a prípadne dotvoriť make up drobnými kamienkami, či dokresliť si niečo, čo im pomôže podčiarknuť vlastnú výnimočnosť.   

Všetko je dovolené

Ženy, ktoré sa neboja, môžu naozaj popustiť uzdu fantázii. Kreslenie grafických prvkov je na prvý pohľad jednoduché, no docieliť súmerný a pekný efekt, môže byť náročné. Preto sa pri líčení sústreďte najmä na precíznosť.

Určite nezabudnite na podkladovú bázu a takisto pridajte do líčenia púdrové tiene, v podobnom tóne ako očné linky, aby ste docielili jednotný efekt. 

Trend, ktorý necháva priestor vyniknúť vašemu "JA"

Pravidlo, ktorého by ste sa mali držať je jednoduché: hlavne sa nepojte a nehanbite. Ak sa vy na to cítite, pokojne choďte do výraznejších variácií. V závislosti od vašej nálady a trpezlivosti siahnite skrátka po tom, čo je vám najbližšie. 

Pokiaľ však idete do takýchto výrazných prvkov, myslite na to, že zvyšok looku musí byť o niečo jemnejší. 

Čítajte viac: MBPFW SS22: VANDA JANDA FULL TIME DIVA CLAN: Žena sa môže stať najlepšou verziou samej seba

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe