Presunúť na hlavný obsah

Orientálny, luxusný nádych ako z Tisíc a jednej noci: Tieto šaty sú skvelou voľbou na večer, nielen počas horúcich dní

Móda

Prvky orientu, luxusu, hodváb a satén - to všetko by ste v šatníku v podobe jedného kúsku kvalitných šiat mali mať. Nielenže budete neprehliadnuteľná, ale navyše je to to model, ktorý vám vydrží niekoľko generácií.

Hodváb a satén ako ikonické a nestarnúce materiály

Šaty sú prvkom, ktorý k letu patrí. Nielenže vyzerajú skvele, ale pokiaľ zvolíte správny strih a materiály, možno takýto kúsok nazvať generačným. V tomto prípade platí, že skrátka treba investovať do kvality. Voľte ľahké a vzdušné látky, ktoré roky vydržia, nestrácajú formu a ani glamour. V každom ročnom období, nesklame hodváb a satén.

Prečítajte si aj: Dior Haute Couture jeseň/zima 2021-2022: Peter Philips navrhol make-up looky s fokusom na oči a modré linky

Dokážete ich navyše aj počas jesene skvele kombinovať so svetríkmi z alpaky a bude to vyzerať perfektne. Takže ich skutočne využijete takmer celoročne, hoci sa to na prvý pohľad možno nezdá. Fajn sú klasické jemné tóny, zemité odtiene, či ikonická čierna. 

Orient a ornamenty zdôrazňujúce ženskosť

Rozhodne sa nebráňte ani vzorom a ornamentom, ktoré sme videli v Tisíc a jednej noci. Keď siahnete po minimalistickom strihu, nemôžete takýmto kúskom, urobiť krok vedľa. Je to ženské, tajomné, zdôrazňujúce siluetu a navyše aj sexi. Nebojte sa ani výraznejších farieb, no čierna variácia, s čímkoľvek rozhodne nesklame. 

Vrstvenie, ktoré jednoducho funguje

Hodváb je cenný nielen pre dokonalý vzhľad, jemnosť na dotyk, ale aj pre jedinečné vlastnosti. Má skvelú schonosť schladiť, nestráca tvar a aj po rokoch, týmpádom vyzerá kúsok z neho ako nový. 

Inšpirujte sa: Najkrajšie plavky, aké ste mohli vidieť: Leto 2021 ovládli pastelové farby a strihy sexi ako nikdy predtým

Navyše je skvele kombinovateľný, takže pri tvorení aktuálneho looku, môžete pokojne popustiť uzdu fantázii. Je to len na vás. Nebojte sa využiť bundy, vestičky, oversize saká - s tým všetkým bude pôsobiť skutočne dobre a výnimočne. 

Akcent, ktorý dodá sexappeal

Toto je varianta skôr pre odvážnejšie ženy, ktoré rady experimentujú, no nič to takémuto kúsku, neuberá z dokonalosti. Flitre, trblietky, jemné odlesky - to všetko k večeru patrí. Navyše takéto šaty, vytvárajú nádherné farebné akcenty, práve v kombinácii s večerným svetlom

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe