Presunúť na hlavný obsah

Šľapky na podpätku: Trend, ktorý si získal ženy po celom svete, robí nohy dlhšie a krajšie

Móda

Topánky, ktoré sú jasnou voľbou na sezónu jar/leto 2021. Vystužené šľapky na podpätku naďalej kraľujú módnym trendom.

Ak by sme mali povedať jeden z najsilnejších trendov uplynulých sezón, ktorý si aj tento rok drží poprednú priečku, sú to jednoznačne šľapky na podpätku. Dnes už niet pochýb o tom, že ženy si ich zamilovali a len tak ľahko sa ich nehodlajú vzdať. Svedčia o tom aj rozšírené možnosti dizajnov, nehovoriac o farebnej palete, v ktorých dané šľapky dnes môžeme kúpiť. 

Inšpirujte sa tiež: Tri tajomstvá krásy Parížaniek: Pre toto majú dokonalú postavu a žiarivú pleť a vždy pôsobia pôvabne

Šľapky na podpätku krásne predĺžia nohy

Elegantný, ničím nerušený dizajn a strih topánok zabezpečí maximálny komfort a to aj napriek tomu, že ide o topánky na podpätku. Určite odporúčame siahnuť po tenkom podpätku. Tie na hrubšom zbytočne pridávajú na objeme lýtok a celkovo v nich nevyzerajú nohy tak štíhlo ako v prvom prípade.

Šľapky na podpätku môžete nosiť k čomukoľvek. Skvele sedia s midi šatami, kedy pôsobia sofistikovane. Ženy, ktoré preferujú biznis štýl, alebo musia dodržiavať v práci etiketu obliekania, môžu svoj kostým doplniť práve takýmito šľapkami v neutrálnom prevedení. Pastelový look však vyzerá stále dôstojne a moderne zároveň. Teší nás, že sa móda v biznis odvetví takisto posúva a čoraz viac prispôsobuje potrebám modernej spoločnosti.

Perfektná pedikúra

Tento typ topánok púta pozornosť a preto je na mieste perfektná pedikúra. Lakovanie nechtov na nohách počas leta je skvelý spôsob, ako dotiahnuť celkový look do najmenšieho detailu. Práve detaily robia celok výnimočným. 

Neprehliadnite: Štýlové topánky, ktoré ocenia všetky milovníčky módy. S týmito budete vždy o krok vpred

Biznis look na leto nemusí byť nudný

Svedčí o tom aj nasledujúci záber z ulíc metropol, kde sú ženy odvážne aj v biznis obliekaní. Neboja sa farieb a všetko ladia tak, aby vyzdvihli svoju ženskosť a prejavili svoju individualitu a pozitívny prístup či myslenie k životu.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe