Presunúť na hlavný obsah

Módne trendy na jar 2021, ktoré sa oplatí poznať. Dosť bolo teplákom, vymeňte ich za niektorý z týchto stylingov

Móda

Móda v uliciach ožíva a s ňou aj niektoré trendy, ku ktorým sa po čase radi vraciame. Aktuálne sú na obzore tieto kúsky, ktoré musíte na sebe vyskúšať.

Dosť bolo teplákovým súpravám v pastelových odtieňoch, teraz je čas vrátiť módu späť do ulíc. Verte, že sú aj zaujímavejšie kúsky, ktoré sa k vášmu stylingu hodia a rovnako tak aj k vašej osobnosti.

Inšpirujte sa: 50. roky v znamení elegancie i rebélie: Inšpirujte sa trendami, ktoré pretrvávajú dodnes

Mestský bicykel a kabelka do ruky

Trend 21. storočia v móde je úzko spätý so životným štýlom, aký vedieme. Mestský bicykel sa stáva čoraz viditeľnejším aj v našich končinách. Faktom však naďalej zostáva, že práve na severe je bicykel vnímaný ako prirodzená súčasť vyspelého sveta.

Dlhá sukňa kopírujúca siluetu

Dlhé sukne začínajú striedať minisukne, pričom výsledný efekt je rovnako spätý so ženskosťou. Krásne padnúci strih kopírujúci siluetu je ideálnym spoločníkom krátkych blúzok nad pupok. Naturálny štýl je pritom nevyhnutný.

Nohavice s rozparkom v oblasti členkov

Klasické čierne nohavice, legíny alebo džínsy sa dnes zo sezóny na sezónu líšia len maličkými detailmi. Jedným z nich sú aj nohavice s rozparkom v oblasti členku, ktoré si zaslúžia pozornosť vysokých topánok. Ihličky a klasické lodičky dokážu s týmito nohavicami divy.

Mohlo by vás zaujímať: Všade samé bodky: Či sa rozhodnete pre romantické alebo divoké, výber je na vás

Kovbojské čižmy s holými nohami

Návrat tzv. cowboy čižiem k holým nohám je doslova must-have sezóny. Môžete si ich obuť k šatám či saku predĺženého strihu, základom sú holé nohy. Na telové silonky rýchlo zabudnite. Niektoré pravidlá sa neoplatia obchádzať a menej je niekedy viac.

- Najčítanejšie -