Presunúť na hlavný obsah

Všade samé bodky: Či sa rozhodnete pre romantické alebo divoké, výber je na vás

Móda

Hodia sa na záhradnú párty, romantickú večeru, či špeciálnu udalosť. Bodky sú skrátka elementom, ktorý vo fashion sfére nesklame.

Bodky sú ešte stále v trende a potvrdzujú aj známe módne doma. Či sa rozhodnete pre romantické, alebo divoké, výber je na vás. Aj tento rok sa opäť budú nosiť v rôznych farbách, veľkostiach a ich kombináciách.

Monochromatický look s dávkou minimalizmu

Čierno-biela klasika nikdy neomrzí a pokojne môžete do jedného outfitu spojiť aj viacero variantov. Tento vzor očarí minimalistky, ktorým dovolí tvoriť monochromatické looky, ale aj všetky ženy, ktoré sa neboja farebnosti.

Element 50. rokov, ktorý v 21. storočí naberá iné kontúry

Bodky sú vzor, ktorý sprevádzal najmä 50. roky. Na tento element nedali dopustiť ikony ako Marilyn Monroe,  Katharine Hepburn, či Jane Russell. Sama Marilyn vždy tvrdila, že na šatách nie je nič ženskejšie a hravejšie ako práve bodky. Ak sa v nich objavíte, vždy upútate. V 21. storočí sa však pri nich nebojte experimentovať.

NeprehliadniteMovie inspo: Móda podľa neodolateľnej Sharon Stone v erotickom trileri Základný inštink

Nemusíte siahať len po klasike, pokojne zvoľte väčší vzor a kombinujte štýly. Prelínanie elegancie a pohodlnosti je aktuálne veľkým trendom.

Kontrast, ktorý rozžiari

Ak nedáte dopustiť na čiernu a chcete ju aj v tomto prípade postaviť do dominancie, skúste upútať topánkami a práve nimi, celý outfit rozžiariť a oživiť. Dobrou voľbou je akýkoľvek kontrast. Žltá, červená, či baby blue, to všetko bude pôsobiť veľmi žensky a vám to pridá na sebavedomí. 

Čítajte tiež: Pleťové séra pre ženy po 30-tke: Čím skôr začnete, tým viac rokov si ušetríte a budete viditeľne mladšia

Elegantná a pôvabná

Toto je úplná klasika, ktorá je tu s nami roky a nikdy z módy nevyjde. Bolo tak vídať princeznú Dianu, Kate Middleton a tento typ šiat je stále žiadaný aj dnes. Pravidelne sa objavuje v kolekciách známych módnych domov. Nebojte sa ani pastelových odtieňov, ktoré k letu patria. Dievčenské, no zároveň pútavé a pôvabné. Niektoré kúsky, sú skrátka večné.

- Najčítanejšie -